domio.ma

Appartement kopen in Rabat met airconditioning

Gem. prijs per m²: 15 985 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Domio.ma
Appartement
Kopen
2 250 000 MAD ≈ 208 333 €
30 000 MAD/m²

Prachtig Nieuw Appartement in Beveiligde Residentie Rabat

Rabat, Agdal

75.0 m²
1 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
1 900 000 MAD ≈ 175 926 €
20 430 MAD/m²

Appartement in het hart van Agdal, Rabat

Rabat, Agdal

93.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
2 300 000 MAD ≈ 212 963 €
19 828 MAD/m²

Kantoor Appartement te Koop in Rabat met Parkeerplaats

Rabat, Agdal

116.0 m²
2 Kamers
Appartement
Kopen
3 500 000 MAD ≈ 324 074 €
13 462 MAD/m²

Triplex Appartement Dichtbij de Zee in Rabat

Rabat

260.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Kopen
1 450 000 MAD ≈ 134 259 €
13 679 MAD/m²

Prachtig Appartement te Koop in Rabat Agdal

Rabat, Agdal

106.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
3 100 000 MAD ≈ 287 037 €
17 222 MAD/m²

Appartement in Hoog Agdal te koop

Rabat, Agdal

180.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
197 014 MAD ≈ 18 242 €
4 104 MAD/m²

Moderne Appartement in het Hart van Rabat | Domio.ma

Rabat

48.0 m²
Appartement
Kopen
3 250 000 MAD ≈ 300 926 €
19 231 MAD/m²

Te koop Appartement in Rabat Riad Préstigia

Rabat, Hay Riad

169.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Kopen
2 700 000 MAD ≈ 250 000 €
19 565 MAD/m²

Appartement te koop in Rabat, Hay Riad

Rabat, Hay Riad

138.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
5 000 000 MAD ≈ 462 963 €
20 243 MAD/m²

Appartement Te Koop in Rabat

Rabat, Hay Riad

247.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 950 000 MAD ≈ 273 148 €
17 456 MAD/m²

Appartement te koop in Rabat Hay Riad

Rabat, Hay Riad

169.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
5 300 000 MAD ≈ 490 741 €
22 176 MAD/m²

Geniet van een luxe tuinappartement in het Carrousel Rabat

Rabat

239.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Domio.ma
Appartement
Kopen
32 500 000 MAD ≈ 3 009 259 €
24 272 MAD/m²

Showroom te koop in Tanger met mezzanine

Rabat, Hay Riad

1339.0 m²
Domio.ma
Appartement
Kopen
11 500 000 MAD ≈ 1 064 815 €
17 012 MAD/m²

Showroom te koop in Marrakech REF 565

Rabat, Hay Riad

676.0 m²
Appartement
Kopen
2 150 000 MAD ≈ 199 074 €
12 798 MAD/m²

Te koop Appartement Sala Jadida REF 2704

Rabat, Hay Riad

168.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Appartement
Kopen
6 000 000 MAD ≈ 555 556 €
33 520 MAD/m²

Te koop in Rabat Agdal, Restaurant met Terras

Rabat, Agdal

179.0 m²
2 Kamers
Domio.ma
Appartement
Kopen
1 100 000 MAD ≈ 101 852 €
53 MAD/m²

Te koop Appartement in Rabat met uitzicht

Rabat, Hay Riad

20700.0 m²
4 Kamers
Appartement
Kopen
5 400 000 MAD ≈ 500 000 €
20 930 MAD/m²

🏙️ EXCLUSIEVE VERKOOP VAN APPARTEMENT - HAUT AGDAL, RABAT REF 4186 🏙️

Rabat, Agdal

258.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Kopen
2 283 000 MAD ≈ 211 389 €
14 269 MAD/m²

🏡 EXCLUSIEVE VERKOOP APPARTEMENT BEGANE GROND - HAUT AGDAL, RABAT 🏡REF 4192

Rabat, Agdal

160.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
3 300 000 MAD ≈ 305 556 €
20 625 MAD/m²

🏡 Exclusief Bungalow te Koop - Harhoura, Veilige Residentie 🌴

Rabat

160.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 600 000 MAD ≈ 240 741 €
20 800 MAD/m²

Te Koop Appartement in Rabat - Wijk El Menzeh REF 4225

Rabat

125.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 200 000 MAD ≈ 203 704 €
17 054 MAD/m²

Modern appartement te koop in El Menzeh 4227

Rabat

129.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
14 000 MAD ≈ 1 296 €
1 MAD/m²

Appartement te huur in het hart van Rabat

Rabat

13000.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
14 000 MAD ≈ 1 296 €
52 MAD/m²

Te huur: Appartement in Rabat met 3 kamers

Rabat

267.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers

97-120 van 130 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Agdal 22 401 MAD/m² 152
Hay Riad 18 022 MAD/m² 51
Souissi 12 369 MAD/m² 14
Hassan 19 337 MAD/m² 24

Appartement te koop in Rabat

Appartementen te koop in Rabat: een kijkje in de vastgoedmarkt Rabat, de politieke hoofdstad van Marokko, biedt een diverse en dynamische vastgoedmarkt voor diegenen die investeren in appartementen overwegen. Van de historische kern tot moderne nieuwe ontwikkelingen, Rabat heeft een breed scala aan opties voor verschillende budgetten en levensstijlen. Appartementen in Rabat onderscheiden zich vaak door hun uitstekende locatie en de nabijheid van zowel werkgelegenheidscentra als culturele bezienswaardigheden.

Waarom een appartement kopen in Rabat?

Populaire wijken voor appartementenaankoop in Rabat Agdal, een van de meest gewilde wijken, is beroemd om zijn goede scholen, zoals de Lycée Descartes, en de nabijheid van de Mohammed V Universiteit. Appartementprijzen in Agdal variëren tussen de 13.000 en 20.000 MAD/m². Deze wijk trekt zowel jonge professionals als gezinnen aan, mede dankzij de goede infrastructuur en het uitgebreide openbaar vervoer, waaronder de tram die Rabat met Salé verbindt.

Beste wijken voor een appartement te koop in Rabat

Degenen die op zoek zijn naar meer betaalbare opties kunnen kijken naar Yacoub El Mansour, een opkomende wijk waar de vierkantemeterprijzen tussen 8.000 en 12.000 MAD liggen. De wijk biedt goede verbindingen met het centrum en wordt steeds populairder onder jonge gezinnen. Voor luxe appartementen zijn wijken als Souissi en Hay Riad een goede keuze, waar prijzen kunnen oplopen tot 25.000 MAD/m², afhankelijk van de locatie en voorzieningen.