domio.ma

Appartement kopen in Rabat met terras

Gem. prijs per m²: 15 985 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Appartement
Kopen
1 700 000 MAD ≈ 157 407 €
16 346 MAD/m²

Instapklare Appartement in Rabat met Terras

Rabat

104.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 400 000 MAD ≈ 222 222 €
13 953 MAD/m²

Prachtig Appartement met Tuin in Rabat

Rabat

172.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
3 600 000 MAD ≈ 333 333 €
15 721 MAD/m²

Duplex Appartement te koop in Hay Ryad, Rabat

Rabat, Hay Riad

229.0 m²
3 Kamers
Appartement
Kopen
1 700 000 MAD ≈ 157 407 €
14 530 MAD/m²

Appartement in gesloten residentie met 2 zwembaden

Rabat

117.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Appartement
Kopen
7 500 000 MAD ≈ 694 444 €
29 762 MAD/m²

Luxueus Appartement met Terras in Rabat

Rabat

252.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Domio.ma
Appartement
Kopen
3 500 000 MAD ≈ 324 074 €
16 827 MAD/m²

Gezellig Appartement in Hoog Agdal met Garage

Rabat, Agdal

208.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 050 000 MAD ≈ 189 815 €
11 648 MAD/m²

Kantoorappartement - Rabat

Rabat, Agdal

176.0 m²
3 Kamers
Appartement
Kopen
2 624 000 MAD ≈ 242 963 €
16 000 MAD/m²

Appartement met Tuin en Garage in Rabat

Rabat

164.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
3 675 000 MAD ≈ 340 278 €
15 000 MAD/m²

Mooi gemeubileerd appartement in Rabat

Rabat, Agdal

245.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Kopen
2 300 000 MAD ≈ 212 963 €
12 234 MAD/m²

Prachtig Appartement met Terras in Rabat

Rabat

188.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 000 000 MAD ≈ 185 185 €
12 270 MAD/m²

Mooi appartement met terras in Rabat

Rabat

163.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Zonnig Appartement met Uitzicht in Rabat

Rabat, Hay Riad

477.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
5 900 000 MAD ≈ 546 296 €
27 064 MAD/m²

Luxe Duplex Appartement te Koop in Rabat

Rabat, Agdal

218.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
700 000 MAD ≈ 64 815 €
14 000 MAD/m²

Nieuw Appartement met Terras in Wifaq, Rabat

Rabat

50.0 m²
1 Kamers
Appartement
Kopen
2 745 000 MAD ≈ 254 167 €
15 000 MAD/m²

Appartement met 2 Gevels Te Koop in Témara

Rabat

183.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
8 000 000 MAD ≈ 740 741 €
28 571 MAD/m²

Charmant Appartement met Uitzicht in Rabat

Rabat, Souissi

280.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 500 000 MAD ≈ 231 481 €
17 857 MAD/m²

Appartement nabij het strand met zwembad in Skhirat

Rabat

140.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
5 700 000 MAD ≈ 527 778 €
12 232 MAD/m²

Appartement met Tuin en Terras in Rabat

Rabat, Hay Riad

466.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Kopen
23 000 MAD ≈ 2 130 €
134 MAD/m²

Luxueus Gemeubeld Appartement in Rabat

Rabat, Souissi

172.0 m²
3 Kamers
Appartement
Kopen
5 000 000 MAD ≈ 462 963 €
33 333 MAD/m²

Luxe Appartement met Uitzicht op Park in Rabat

Rabat, Souissi

150.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 400 000 MAD ≈ 222 222 €
16 901 MAD/m²

Prachtig Appartement met Terras in Rabat

Rabat

142.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
1 500 000 MAD ≈ 138 889 €
14 563 MAD/m²

Mooi Appartement in Beveiligde Residentie met Zwembad

Rabat

103.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
4 330 000 MAD ≈ 400 926 €
17 047 MAD/m²

Appartement met Tuin en Garage in Rabat

Rabat, Agdal

254.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
8 000 000 MAD ≈ 740 741 €
24 316 MAD/m²

Luxe Appartement met Terrassen in Rabat

Rabat, Souissi

329.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers

49-72 van 129 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Agdal 22 401 MAD/m² 152
Hay Riad 18 022 MAD/m² 51
Souissi 12 369 MAD/m² 14
Hassan 19 337 MAD/m² 24

Appartement te koop in Rabat

Appartementen te koop in Rabat: een kijkje in de vastgoedmarkt Rabat, de politieke hoofdstad van Marokko, biedt een diverse en dynamische vastgoedmarkt voor diegenen die investeren in appartementen overwegen. Van de historische kern tot moderne nieuwe ontwikkelingen, Rabat heeft een breed scala aan opties voor verschillende budgetten en levensstijlen. Appartementen in Rabat onderscheiden zich vaak door hun uitstekende locatie en de nabijheid van zowel werkgelegenheidscentra als culturele bezienswaardigheden.

Waarom een appartement kopen in Rabat?

Populaire wijken voor appartementenaankoop in Rabat Agdal, een van de meest gewilde wijken, is beroemd om zijn goede scholen, zoals de Lycée Descartes, en de nabijheid van de Mohammed V Universiteit. Appartementprijzen in Agdal variëren tussen de 13.000 en 20.000 MAD/m². Deze wijk trekt zowel jonge professionals als gezinnen aan, mede dankzij de goede infrastructuur en het uitgebreide openbaar vervoer, waaronder de tram die Rabat met Salé verbindt.

Beste wijken voor een appartement te koop in Rabat

Degenen die op zoek zijn naar meer betaalbare opties kunnen kijken naar Yacoub El Mansour, een opkomende wijk waar de vierkantemeterprijzen tussen 8.000 en 12.000 MAD liggen. De wijk biedt goede verbindingen met het centrum en wordt steeds populairder onder jonge gezinnen. Voor luxe appartementen zijn wijken als Souissi en Hay Riad een goede keuze, waar prijzen kunnen oplopen tot 25.000 MAD/m², afhankelijk van de locatie en voorzieningen.