domio.ma

Tanger - Centrum: Appartement te koop dichtbij alle voorzieningen

Centrum, Tanger
1 100 000 MAD
≈ 101 852 €
7 333 MAD/m²
3 Kamers
150.0
1 Badkamers

Over deze woning

Appartement te koop in het centrum, Ref.SA 001/25. Gelegen aan de Rue Mimouza nabij de Avenue Moulay Youssef, Tanger. Dit pand bevindt zich op de 1e verdieping en bestaat uit: - 03 hoofdslaapkamers - 01 ruime woonkamer - 01 keuken - 01 groot terras - 01 badkamer. De verkoopprijs van het appartement: 1,15 MDH. Voor meer informatie staan wij tot uw beschikking. Aarzel niet om contact met ons op te nemen.

Marktinzicht

57% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 7,333 MAD/m²
Gem. wijk 17,060 MAD/m²
Gem. stad 18,961 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
16,356 17,060

Wijken in Tanger

Over MAD/m² woningen
Mesnana 7,460 12
Charf 13,404 46
Achakar 13,474 18
Centrum 17,060 237
Iberia 17,912 59
Boukhalef 20,943 16
Malabata 23,201 190
Marshan 32,889 16

Juridische & veiligheidsgids

Veiligheidsscore 7.2/10

Gangbaar eigendomstype

Geregistreerd eigendom (Titre Foncier)

De meeste panden in deze wijk hebben een geregistreerde eigendomstitel bij de Conservation Fonciere. Dit biedt sterke juridische bescherming.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
1 100 000 MAD
≈ 101 852 €
Oppervlakte 150.0 m²
Kamers 3
Badkamers 1
Locatie Tanger
Referentie DOM-00281
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
5 567 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
89 925 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
1 189 925 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-00281
Bekeken 117
Gepubliceerd op 14/02/2026

1 100 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)