domio.ma

Appartement Etoile

Centrum, Tanger
4 665 600 MAD
≈ 432 000 €
37 626 MAD/m²
Kamers
124.0
Badkamers

Over deze woning

Uitzonderlijk door zijn ligging en lichtinval, combineert dit appartement in Tanger hedendaagse elegantie met modern comfort, met een spectaculair uitzicht op de oceaan vanaf de balkons.

Marktinzicht

121% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 37,626 MAD/m²
Gem. wijk 17,060 MAD/m²
Gem. stad 18,961 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
16,356 17,060

Wijken in Tanger

Over MAD/m² woningen
Mesnana 7,460 12
Charf 13,404 46
Achakar 13,474 18
Centrum 17,060 237
Iberia 17,912 59
Boukhalef 20,943 16
Malabata 23,201 190
Marshan 32,889 16

Juridische & veiligheidsgids

Veiligheidsscore 7.2/10

Gangbaar eigendomstype

Geregistreerd eigendom (Titre Foncier)

De meeste panden in deze wijk hebben een geregistreerde eigendomstitel bij de Conservation Fonciere. Dit biedt sterke juridische bescherming.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Nooit bewoond
Klaar om zijn eerste bewoners te ontvangen
Ruime openingen en optimale oriëntatie voor een overvloed aan zonlicht
Bevoorrechte locatie: op slechts zeven minuten van het treinstation
Het winkelcentrum en het stadscentrum

Woningdetails

Type Appartement
Transactie Kopen
Prijs
4 665 600 MAD
≈ 432 000 €
Oppervlakte 124.0 m²
Kamers
Badkamers
Locatie Tanger
Referentie DOM-00486
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Locatie

Tanger, Tanger

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
23 614 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
359 128 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
5 024 728 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-00486
Bekeken 108
Gepubliceerd op 14/02/2026

4 665 600 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)