domio.ma

Licht en goed ingericht kantoor te huur in Casablanca

Maarif, Casablanca
6 500 MAD
≈ 602 €
144 MAD/m²
/maand
Kamers
45.0
1 Badkamers
2 Verdieping

Over deze woning

Neem contact op met de adverteerder voor meer informatie over dit goed gelegen kantoor in het hart van de wijk Maarif.

Marktinzicht

52% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 144 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 95 MAD/m²/mnd
Gem. stad 102 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
94 95

Wijken in Casablanca

Over MAD/m²/mnd woningen
Californie 71 18
Bouskoura 76 31
Bourgogne 90 50
Maarif 95 145
Racine 105 182
Gauthier 107 75
Sidi Maarouf 157 7
Anfa 171 35

Prijs
6 500 MAD
≈ 602 €
Oppervlakte 45.0 m²
Kamers
Badkamers 1
Verdieping 2
Locatie Casablanca
Referentie DOM-05987
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-05987
Bekeken 79
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)