domio.ma

Kantoorruimte te huur in Casablanca

Maarif, Casablanca
10 000 MAD
≈ 926 €
64 MAD/m²
/maand
3 Kamers
156.0
2 Badkamers
1 Verdieping

Over deze woning

Mooi, volledig gerenoveerd kantoor te huur, gelegen nabij het Twin Centre in de wijk Maarif. Dit kantoor biedt een professionele omgeving met moderne voorzieningen.

Marktinzicht

33% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 64 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 95 MAD/m²/mnd
Gem. stad 102 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
94 95

Wijken in Casablanca

Over MAD/m²/mnd woningen
Californie 71 18
Bouskoura 76 31
Bourgogne 90 50
Maarif 95 145
Racine 105 182
Gauthier 107 75
Sidi Maarouf 157 7
Anfa 171 35

Kenmerken

Lift
Garage

Woningdetails

Type Bedrijfspand
Transactie Huren
Prijs
10 000 MAD
≈ 926 €
Oppervlakte 156.0 m²
Kamers 3
Badkamers 2
Verdieping 1
Locatie Casablanca
Referentie DOM-06067
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-06067
Bekeken 99
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)