domio.ma

Kantoorruimte te huur in het hart van Rabat

Hassan, Rabat
34 050 MAD
≈ 3 153 €
151 MAD/m²
/maand
1 Kamers
226.0
2 Badkamers

Over deze woning

Abicapital.ma biedt deze goed verlichte kantoorruimte aan in open space, gelegen in de wijk Hassan in Rabat. Deze ruimte bevindt zich op de 4e verdieping met een lift en beschikt over een parkeerplaats. De wijk Hassan, vernoemd naar de beroemde Tour Hassan, ligt dicht bij het tramstation en biedt toegang tot vele toeristische attracties op loopafstand, zoals de Medina en culturele instellingen. Voor een bezoek, neem contact op met 0661240473.

Marktinzicht

43% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 151 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 106 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
106 106

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
34 050 MAD
≈ 3 153 €
Oppervlakte 226.0 m²
Kamers 1
Badkamers 2
Locatie Rabat
Referentie DOM-04445
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Locatie

al alaouines, Rabat

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-04445
Bekeken 83
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)