domio.ma

Kantoorruimte te huur in Rabat

Hassan, Rabat
250 000 MAD
≈ 23 148 €
83 MAD/m²
/maand
Kamers
3000.0
Badkamers

Over deze woning

Neem contact op met de adverteerder. Ruime kantoorruimte te huur van 3000 m², uitstekend gelegen en volledig uitgerust, ideaal voor diverse zakelijke activiteiten.

Marktinzicht

22% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 83 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 106 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
106 106

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
250 000 MAD
≈ 23 148 €
Oppervlakte 3000.0 m²
Kamers
Badkamers
Locatie Rabat
Referentie DOM-05282
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-05282
Bekeken 54
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)