domio.ma

Luxe Kantoor te Huur in Rabat Hay Riad

Hay Riad, Rabat
5 000 MAD
≈ 463 €
250 MAD/m²
/maand
Kamers
20.0
Badkamers

Over deze woning

Neem contact op met de adverteerder voor meer informatie. Dit luxe kantoor in Rabat Hay Riad biedt mogelijkheden voor zowel gesloten kantoren als coworking-ruimtes, met prijzen vanaf 4000 DH per werkplek.

Marktinzicht

120% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 250 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 114 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
112 114

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
5 000 MAD
≈ 463 €
Oppervlakte 20.0 m²
Kamers
Badkamers
Locatie Rabat
Referentie DOM-08375
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-08375
Bekeken 103
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)