domio.ma

Perceel voor villa's - Achakar

Achakar, Tanger
4 000 000 MAD
≈ 370 370 €
2 350 MAD/m²
Kamers
1702.0
Badkamers

Over deze woning

Uw CENTURY21 Tanger makelaar biedt u deze zeldzame investeringskans: een perceel van 1702m², ideaal gelegen in een villawijk in Achakar, op slechts 5 minuten rijden van de Herculesgrotten. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen.

Marktinzicht

83% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 2,350 MAD/m²
Gem. wijk 13,474 MAD/m²
Gem. stad 18,961 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
11,785 13,474

Wijken in Tanger

Over MAD/m² woningen
Mesnana 7,460 12
Charf 13,404 46
Achakar 13,474 18
Centrum 17,060 237
Iberia 17,912 59
Boukhalef 20,943 16
Malabata 23,201 190
Marshan 32,889 16

Juridische & veiligheidsgids

Veiligheidsscore 7.8/10

Gangbaar eigendomstype

Geregistreerd eigendom (Titre Foncier)

De meeste panden in deze wijk hebben een geregistreerde eigendomstitel bij de Conservation Fonciere. Dit biedt sterke juridische bescherming.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
4 000 000 MAD
≈ 370 370 €
Oppervlakte 1702.0 m²
Kamers
Badkamers
Locatie Tanger
Referentie DOM-00127
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
20 245 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
308 875 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
4 308 875 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-00127
Bekeken 99
Gepubliceerd op 14/02/2026

4 000 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)