domio.ma

Grond kopen in Tanger

Gem. prijs per m²: 18 961 MAD/m²

18 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Grond
Kopen
1 111 000 MAD ≈ 102 870 €
11 000 MAD/m²

Perceel grond - EL Aawama

Tanger

101.0 m²
Grond
Kopen
2 500 000 MAD ≈ 231 481 €
4 673 MAD/m²

Perceel - Tanja Balia

Tanger, Centrum

535.0 m²
Grond
Kopen
11 306 160 MAD ≈ 1 046 867 €
120 MAD/m²

Perceel - Moulay Yacoub

Tanger, Centrum

94218.0 m²
Grond
Kopen
4 000 000 MAD ≈ 370 370 €
2 350 MAD/m²

Perceel voor villa's - Achakar

Tanger, Achakar

1702.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
1 200 000 MAD ≈ 111 111 €
12 371 MAD/m²

Bouwgrond - Al Aouama

Tanger

97.0 m²
Grond
Kopen
1 785 000 MAD ≈ 165 278 €
3 046 MAD/m²

Perceel grond - Jbilat

Tanger

586.0 m²
Grond
Kopen
2 550 000 MAD ≈ 236 111 €
10 000 MAD/m²

Prachtig Perceel - Boubana

Tanger, Charf

255.0 m²
Grond
Kopen
770 000 MAD ≈ 71 296 €
8 021 MAD/m²

Perceel grond - Ibn Battouta

Tanger, Centrum

96.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
2 250 000 MAD ≈ 208 333 €
7 500 MAD/m²

Perceel voor villa - Val Fleuri

Tanger, Val Fleuri

300.0 m²
Grond
Kopen
1 664 000 MAD ≈ 154 074 €
4 000 MAD/m²

Perceel voor villa - El Hajriyine

Tanger, Charf

416.0 m²
Domio.ma
Grond
Kopen
3 300 000 MAD ≈ 305 556 €
2 705 MAD/m²

Perceel grond te koop - Jebila

Tanger

1220.0 m²
Grond
Kopen
10 000 000 MAD ≈ 925 926 €
2 444 MAD/m²

Perceel voor villa's - Achakar

Tanger, Achakar

4092.0 m²
Grond
Kopen
1 040 000 MAD ≈ 96 296 €
10 000 MAD/m²

Perceel - Route de Rabat

Tanger, Centrum

104.0 m²
Grond
Kopen
2 600 000 MAD ≈ 240 741 €
2 500 MAD/m²

GROND TE KOOP SIDI KANKOUCH

Tanger, Achakar

1040.0 m²
Grond
Kopen
4 000 000 MAD ≈ 370 370 €
8 180 MAD/m²

PERCEEL VAN 489M² R+3 TE KOOP IN BOUBANA

Tanger, Charf

489.0 m²
Grond
Kopen
8 000 000 MAD ≈ 740 741 €
8 000 MAD/m²

GROND TE KOOP IN CAP SPARTEL

Tanger

1000.0 m²
Grond
Kopen
2 250 000 MAD ≈ 208 333 €
7 500 MAD/m²

Bouwgrond voor Villa te koop

Tanger

300.0 m²
Grond
Kopen
6 780 000 MAD ≈ 627 778 €
2 978 MAD/m²

GROND TE KOOP - JBILAT

Tanger

2277.0 m²

25-42 van 42 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Medina 33 918 MAD/m² 0
Achakar 13 474 MAD/m² 6
Charf 13 404 MAD/m² 5
Mesnana 7 460 MAD/m² 2
Malabata 23 201 MAD/m² 0
Marshan 32 889 MAD/m² 2
Boukhalef 20 943 MAD/m² 0
Iberia 17 912 MAD/m² 0
Centrum 17 060 MAD/m² 5

Grond te koop in Tanger

Grond kopen in Tanger: een gids voor potentiële kopers Tanger, de stad waar de Atlantische Oceaan en de Middellandse Zee elkaar ontmoeten, biedt een dynamische vastgoedmarkt voor gronduitbreiding en investeringen. De stad is alom geprezen om haar strategische ligging en diverse cultuur, wat de vraag naar grond in verschillende wijken verhoogt. Grondprijzen variëren aanzienlijk, afhankelijk van de wijk en nabijheid tot het centrum, met een bereik van 3.000 tot 10.000 MAD/m².

Waarom een grond kopen in Tanger?

Populaire wijken voor grondinvesteringen Malabata is een van de meest gewilde gebieden voor grondinvesteringen, vooral vanwege de nabijheid van de nieuwe haven Tanger Med en de aanleg van moderne infrastructuur. Hier kunnen de prijzen oplopen tot 8.000 MAD/m², aantrekkelijk voor investeerders die luxe residentiële en commerciële projecten willen ontwikkelen.

Beste wijken voor een grond te koop in Tanger

Aan de andere kant biedt de wijk Boukhalef meer betaalbare opties, met prijzen die variëren van 3.000 tot 5.000 MAD/m². Dit gebied is in trek voor meer budgetvriendelijke residentiële projecten en biedt mogelijkheden voor zowel particuliere kopers als ontwikkelaars. Met de groeiende vraag naar huurwoningen, kan het kopen van grond in Boukhalef leiden tot een interessant huurrendement. Grond huren in Tanger biedt ook mogelijkheden voor tijdelijke projecten.