domio.ma

Te Huur: Commercieel Pand in Rabat Agdal

Agdal, Rabat
38 000 MAD
≈ 3 519 €
176 MAD/m²
/maand
Kamers
216.0
Badkamers

Over deze woning

Commercieel pand te huur in Rabat Agdal, met dubbele gevel en een oppervlakte van 216 m², inclusief een mezzanine van 109 m². Dit goed gelegen pand heeft een groot trottoir en is volledig ingericht met 2 toiletten. Ideaal voor uw bedrijf.

Marktinzicht

53% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 176 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 115 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
115 115

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
38 000 MAD
≈ 3 519 €
Oppervlakte 216.0 m²
Kamers
Badkamers
Locatie Rabat
Referentie DOM-05372
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-05372
Bekeken 99
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)