domio.ma
Domio.ma

Geen afbeeldingen beschikbaar

Showroom in het hart van Rabat

Hassan, Rabat
20 000 MAD
≈ 1 852 €
182 MAD/m²
/maand
Kamers
110.0
Badkamers

Over deze woning

Een goed gelegen showroom van 110 m², dicht bij alle voorzieningen. Ideaal voor een design galerie, showroom of kapsalon.

Marktinzicht

72% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 182 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 106 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
106 106

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
20 000 MAD
≈ 1 852 €
Oppervlakte 110.0 m²
Kamers
Badkamers
Locatie Rabat
Referentie DOM-08380
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-08380
Bekeken 73
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)