domio.ma

Huis kopen in Rabat — vanaf 300.000 MAD

Gem. prijs per m²: 15 985 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Huis
Kopen
850 000 MAD ≈ 78 704 €
18 889 MAD/m²

Schoonheidsinstituut met 2 Cabines in Rabat

Rabat

45.0 m²
Huis
Kopen
3 000 000 MAD ≈ 277 778 €
44 118 MAD/m²

Woning te koop in Rabat

Rabat

68.0 m²
3 Badkamers
Huis
Kopen
1 200 000 MAD ≈ 111 111 €
15 000 MAD/m²

Prachtige commerciële ruimte in Rabat

Rabat

80.0 m²
Huis
Kopen
6 000 000 MAD ≈ 555 556 €
70 588 MAD/m²

Commercieel Pand te Koop in Rabat

Rabat, Agdal

85.0 m²
2 Kamers
Huis
Kopen
3 200 000 MAD ≈ 296 296 €
16 327 MAD/m²

Prachtige Triplex met Tuin en Zwembad in Rabat

Rabat

196.0 m²
5 Kamers
3 Badkamers
Domio.ma
Huis
Kopen
2 050 000 MAD ≈ 189 815 €
51 250 MAD/m²

Commercieel Pand Te Koop in Rabat

Rabat

40.0 m²
Domio.ma
Huis
Kopen
4 620 000 MAD ≈ 427 778 €
20 000 MAD/m²

Woning te koop in Rabat

Rabat

231.0 m²
Huis
Kopen
4 950 000 MAD ≈ 458 333 €
25 000 MAD/m²

Commercieel pand in het hart van Rabat

Rabat, Hassan

198.0 m²
Domio.ma
Huis
Kopen
3 000 000 MAD ≈ 277 778 €
11 719 MAD/m²

Charmante Triplexwoning met Terras in Rabat

Rabat

256.0 m²
5 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Huis
Kopen
500 000 MAD ≈ 46 296 €
20 000 MAD/m²

Snack - Restaurant - Kénitra

Rabat

25.0 m²
Huis
Kopen
8 000 000 MAD ≈ 740 741 €
18 868 MAD/m²

Te Koop: Prachtig Gebouw met 8 Appartementen in Rabat

Rabat, Hassan

424.0 m²
Domio.ma
Huis
Kopen
12 000 000 MAD ≈ 1 111 111 €
36 364 MAD/m²

Winkelruimte te Koop in Rabat met Vitrine

Rabat, Agdal

330.0 m²
Domio.ma
Huis
Kopen
5 775 000 MAD ≈ 534 722 €
35 000 MAD/m²

Winkel Te Koop, Perfect Gelegen in Rabat

Rabat

165.0 m²
Domio.ma
Huis
Kopen
7 650 000 MAD ≈ 708 333 €
37 317 MAD/m²

Winkel en Woonruimte te Koop in Rabat

Rabat

205.0 m²
Domio.ma
Huis
Kopen
3 360 000 MAD ≈ 311 111 €
35 000 MAD/m²

Winkel te koop in het hart van Rabat

Rabat

96.0 m²
Domio.ma
Huis
Kopen
3 300 000 MAD ≈ 305 556 €
33 000 MAD/m²

Commercieel pand te koop in Rabat

Rabat

100.0 m²
Domio.ma
Huis
Kopen
15 000 000 MAD ≈ 1 388 889 €
11 304 MAD/m²

Commercieel Pand te Koop in Rabat

Rabat, Souissi

1327.0 m²
Huis
Kopen
2 400 000 MAD ≈ 222 222 €
60 000 MAD/m²

Goed Gelegen Restaurant in Rabat met Terras

Rabat

40.0 m²
Huis
Kopen
2 650 000 MAD ≈ 245 370 €
35 811 MAD/m²

Nieuw Winkelpand te Koop in Rabat

Rabat, Agdal

74.0 m²
Huis
Kopen
4 850 000 MAD ≈ 449 074 €
25 000 MAD/m²

Showroom te koop in Rabat

Rabat, Hassan

194.0 m²
Huis
Kopen
1 600 000 MAD ≈ 148 148 €
12 308 MAD/m²

Commercieel Centrum Te Koop in Témara

Rabat

130.0 m²
Domio.ma
Huis
Kopen
6 500 000 MAD ≈ 601 852 €
63 725 MAD/m²

Commercieel pand te koop, uitstekend gelegen in Rabat

Rabat, Hay Riad

102.0 m²
Huis
Kopen
3 500 000 MAD ≈ 324 074 €
41 176 MAD/m²

Commerciële Ruimte in Centraal Rabat

Rabat, Hassan

85.0 m²
Huis
Kopen
3 500 000 MAD ≈ 324 074 €
39 326 MAD/m²

Handelspand Te Koop in Rabat

Rabat, Hassan

89.0 m²

97-120 van 196 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Agdal 22 401 MAD/m² 80
Hay Riad 18 022 MAD/m² 19
Souissi 12 369 MAD/m² 13
Hassan 19 337 MAD/m² 18

Huis te koop in Rabat

Huis kopen in Rabat: een gedetailleerde gids voor toekomstige huiseigenaren De vastgoedmarkt in Rabat biedt een breed scala aan mogelijkheden voor kopers die op zoek zijn naar een huis in de Marokkaanse hoofdstad. Van charmante traditionele woningen in het oude centrum tot moderne gezinswoningen in de snelgroeiende nieuwe wijken, er is voor elk wat wils. Huizen in Rabat variëren van compacte stadswoningen tot ruime villa's in groene buitenwijken.

Waarom een huis kopen in Rabat?

Populaire wijken voor huizenkopers in Rabat Agdal is een van de meest gewilde wijken in Rabat, bekend om zijn bruisende sfeer en talrijke voorzieningen. De prijzen in Agdal variëren van 15.000 tot 22.000 MAD/m², afhankelijk van de grootte en ligging van de woning. Met goede scholen zoals de Lycée Descartes en uitstekende verbindingen met het openbaar vervoer, spreekt Agdal vooral gezinnen aan.

Beste wijken voor een huis te koop in Rabat

Souissi, een groene en luxueuze wijk, trekt kopers aan die op zoek zijn naar exclusieve woningen in een rustige omgeving. De prijzen hier variëren van 20.000 tot 30.000 MAD/m². Dit gebied biedt ruime villa's met grote tuinen, wat ideaal is voor diegenen die de drukte van het stadsleven willen ontvluchten. Ook de nabijheid van internationale scholen zoals de Rabat American School maakt Souissi aantrekkelijk voor expats.