domio.ma

Huis kopen in Souissi, Rabat

Gem. prijs per m²: 15 985 MAD/m²

13 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Huis
Kopen
25 000 000 MAD ≈ 2 314 815 €
12 544 MAD/m²

Luxe villa met zwembad in Rabat

Rabat, Souissi

1993.0 m²
7 Kamers
7 Badkamers
Domio.ma
Huis
Kopen
Prijs op aanvraag

Uitzonderlijke villa te koop in Rabat

Rabat, Souissi

3650.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Domio.ma
Huis
Kopen
40 000 MAD ≈ 3 704 €
53 MAD/m²

Commercieel Pand in Rabat

Rabat, Souissi

761.0 m²
Domio.ma
Huis
Kopen
17 000 000 MAD ≈ 1 574 074 €
12 811 MAD/m²

Wellnesscentrum met zwembad en fitness in Rabat

Rabat, Souissi

1327.0 m²
5 Badkamers
Domio.ma
Huis
Kopen
67 000 MAD ≈ 6 204 €
893 MAD/m²

Prachtige commerciële ruimte met zicht op de straat in Rabat

Rabat, Souissi

75.0 m²
Domio.ma
Huis
Kopen
15 000 000 MAD ≈ 1 388 889 €
11 304 MAD/m²

Commercieel Pand te Koop in Rabat

Rabat, Souissi

1327.0 m²
Huis
Kopen
7 900 MAD ≈ 731 €
316 MAD/m²

Commercieel Pand met Terras in Rabat

Rabat, Souissi

25.0 m²
Domio.ma
Huis
Kopen
26 000 000 MAD ≈ 2 407 407 €
12 689 MAD/m²

Winkelruimte te koop in Rabat

Rabat, Souissi

2049.0 m²
Huis
Kopen
20 000 000 MAD ≈ 1 851 852 €
9 926 MAD/m²

Moderne Villa met Zwembad in Chic Wijk Rabat

Rabat, Souissi

2015.0 m²
6 Kamers
Domio.ma
Huis
Kopen
1 750 000 MAD ≈ 162 037 €
41 667 MAD/m²

Goed Gelegen Commercieel Pand Te Koop in Rabat

Rabat, Souissi

42.0 m²
Domio.ma
Huis
Kopen
24 800 MAD ≈ 2 296 €
365 MAD/m²

Winkelruimte te koop in prestigieuze galerie Rabat

Rabat, Souissi

68.0 m²
1 Badkamers
Domio.ma
Huis
Kopen
48 000 MAD ≈ 4 444 €
229 MAD/m²

Commercieel Pand - Restaurant - Rabat

Rabat, Souissi

210.0 m²
Huis
Kopen
Prijs op aanvraag

Hôtel-particulier Souissi

Rabat, Souissi

2700.0 m²

Over Souissi

Prestigious embassy district

Wijkgids
12 369 MAD/m2 Beloopbaarheid 55 Openbaar vervoer 45 Veiligheid 92

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Agdal 22 401 MAD/m² 80
Hay Riad 18 022 MAD/m² 19
Souissi 12 369 MAD/m² 13
Hassan 19 337 MAD/m² 18

Huis te koop in Rabat

Huis kopen in Rabat: een gedetailleerde gids voor toekomstige huiseigenaren De vastgoedmarkt in Rabat biedt een breed scala aan mogelijkheden voor kopers die op zoek zijn naar een huis in de Marokkaanse hoofdstad. Van charmante traditionele woningen in het oude centrum tot moderne gezinswoningen in de snelgroeiende nieuwe wijken, er is voor elk wat wils. Huizen in Rabat variëren van compacte stadswoningen tot ruime villa's in groene buitenwijken.

Waarom een huis kopen in Rabat?

Populaire wijken voor huizenkopers in Rabat Agdal is een van de meest gewilde wijken in Rabat, bekend om zijn bruisende sfeer en talrijke voorzieningen. De prijzen in Agdal variëren van 15.000 tot 22.000 MAD/m², afhankelijk van de grootte en ligging van de woning. Met goede scholen zoals de Lycée Descartes en uitstekende verbindingen met het openbaar vervoer, spreekt Agdal vooral gezinnen aan.

Beste wijken voor een huis te koop in Rabat

Souissi, een groene en luxueuze wijk, trekt kopers aan die op zoek zijn naar exclusieve woningen in een rustige omgeving. De prijzen hier variëren van 20.000 tot 30.000 MAD/m². Dit gebied biedt ruime villa's met grote tuinen, wat ideaal is voor diegenen die de drukte van het stadsleven willen ontvluchten. Ook de nabijheid van internationale scholen zoals de Rabat American School maakt Souissi aantrekkelijk voor expats.