domio.ma

Gemeubeld appartement te huur in Hay Riad

Hay Riad, Rabat
14 000 MAD
≈ 1 296 €
51 MAD/m²
/maand
2 Kamers
275.0
2 Badkamers

Over deze woning

Ontdek dit prachtige, gemeubelde appartement te huur in Hay Riad, Rabat. Met 2 ruime kamers en een oppervlakte van 275 m2 biedt dit appartement een ideale combinatie van comfort en stijl. Geniet van de levendige sfeer van de stad terwijl je in een rustige omgeving verblijft. Perfect voor diegenen die op zoek zijn naar een luxe en praktische woonruimte.

Marktinzicht

55% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 51 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 114 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
112 114

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Kenmerken

Gemeubeld

Woningdetails

Type Riad
Transactie Huren
Prijs
14 000 MAD
≈ 1 296 €
Oppervlakte 275.0 m²
Kamers 2
Badkamers 2
Locatie Rabat
Referentie DOM-01528
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-01528
Bekeken 91
Gepubliceerd op 16/02/2026
Vergelijken (0)