domio.ma

Gemeubileerde studio te huur in Rabat

Agdal, Rabat
11 000 MAD
≈ 1 019 €
162 MAD/m²
/maand
1 Kamers
68.0
1 Badkamers
6 Verdieping

Over deze woning

Neem contact op met de adverteerder. Deze nieuwe, gemeubileerde studio te huur is gelegen in een beveiligde en afgesloten residentie, met een ruime kamer, een uitgeruste keuken en een badkamer.

Marktinzicht

41% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 162 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 115 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
115 115

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
11 000 MAD
≈ 1 019 €
Oppervlakte 68.0 m²
Kamers 1
Badkamers 1
Verdieping 6
Locatie Rabat
Referentie DOM-05469
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-05469
Bekeken 97
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)