domio.ma

Gemeubileerd Studio te Huur in het Hart van Agdal

Agdal, Rabat
6 000 MAD
≈ 556 €
240 MAD/m²
/maand
Kamers
25.0
1 Badkamers
2 Verdieping

Over deze woning

Te huur voor lange termijn, een gemeubileerd studio in het centrum van Agdal.

Marktinzicht

108% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 240 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 115 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
115 115

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
6 000 MAD
≈ 556 €
Oppervlakte 25.0 m²
Kamers
Badkamers 1
Verdieping 2
Locatie Rabat
Referentie DOM-08795
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-08795
Bekeken 102
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)