domio.ma

Te Huur: Professioneel Kantoor op Begane Grond in Hay Riad Rabat

Hay Riad, Rabat
25 000 MAD
≈ 2 315 €
78 MAD/m²
/maand
2 Kamers
322.0
1 Badkamers

Over deze woning

Te huur, begane grond van een villa voor professioneel gebruik, gelegen in de prestigieuze wijk Hay Riad in Rabat. Deze ruime en lichte ruimte is ideaal voor bedrijven, bureaus of agentschappen die op zoek zijn naar een strategisch en waardevol adres. Het pand beschikt over een groot open ruimte, een afgesloten kantoor, een keuken en een terras dat uitkijkt op de tuin. Het is gelegen in een rustige en veilige omgeving, nabij voorzieningen en belangrijke verkeersaders.

Marktinzicht

31% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 78 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 114 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
112 114

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Kenmerken

Tuin
Terras

Woningdetails

Type Villa
Transactie Huren
Prijs
25 000 MAD
≈ 2 315 €
Oppervlakte 322.0 m²
Kamers 2
Badkamers 1
Locatie Rabat
Referentie DOM-04970
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-04970
Bekeken 94
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)