domio.ma

Villa huren in Rabat met ingerichte keuken

Gem. prijs per m²: 15 985 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Villa
Huren
20 000 MAD ≈ 1 852 €
67 MAD/m²
/maand

Moderne gemeubileerde villa in Skhirat met tuin

Rabat

300.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Villa
Huren
8 500 MAD ≈ 787 €
63 MAD/m²
/maand

Prachtige Villa met Tuin in Témara

Rabat

135.0 m²
3 Kamers
Villa
Huren
80 000 MAD ≈ 7 407 €
40 MAD/m²
/maand

Meubile villa met zwembad en tuin in Rabat

Rabat, Souissi

2016.0 m²
6 Kamers
4 Badkamers
Domio.ma
Villa
Huren
22 000 MAD ≈ 2 037 €
24 MAD/m²
/maand

Te Huur: Luxe Villa met Tuin en Zwembad in Rabat

Rabat

906.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Huren
30 000 MAD ≈ 2 778 €
44 MAD/m²
/maand

Mooie villa met zwembad en tuin in Rabat

Rabat

678.0 m²
6 Kamers
4 Badkamers
Villa
Huren
11 000 MAD ≈ 1 019 €
55 MAD/m²
/maand

Villa in Residentiële Wijk met Terras in Rabat

Rabat

200.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Villa
Huren
Prijs op aanvraag

Gerenoveerde villa met uitzicht op zee - Rabat

Rabat

350.0 m²
Villa
Huren
10 000 MAD ≈ 926 €
67 MAD/m²
/maand

Te Huur: Luxe Villa Verdieping in Rabat met Balkon

Rabat

150.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Villa
Huren
28 000 MAD ≈ 2 593 €
37 MAD/m²
/maand

Gemeubileerde Villa in Skhirat Dichtbij het Strand

Rabat

750.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Villa
Huren
30 000 MAD ≈ 2 778 €
43 MAD/m²
/maand

Gemeubileerde Villa met Zwembad in Rabat

Rabat

700.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Villa
Huren
42 000 MAD ≈ 3 889 €
70 MAD/m²
/maand

Mooi gemeubileerde villa in Rabat

Rabat

600.0 m²
5 Kamers
5 Badkamers
Villa
Huren
40 000 MAD ≈ 3 704 €
34 MAD/m²
/maand

Mooi gemeubileerde villa te huur in Rabat

Rabat, Hay Riad

1190.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Huren
16 000 MAD ≈ 1 481 €
53 MAD/m²
/maand

Villa in Harhoura, dichtbij de zee

Rabat

300.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Villa
Huren
90 000 MAD ≈ 8 333 €
44 MAD/m²
/maand

Luxe Gemeubelde Villa met Zwembad in Rabat

Rabat, Souissi

2050.0 m²
11 Kamers
5 Badkamers
Villa
Huren
30 000 MAD ≈ 2 778 €
65 MAD/m²
/maand

Gemeubelde Villa met Tuin in Rabat

Rabat

460.0 m²
4 Kamers
Domio.ma
Villa
Huren
25 000 MAD ≈ 2 315 €
83 MAD/m²
/maand

Gemeubelde villa te huur in een veilige buurt - Rabat

Rabat, Hay Riad

300.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Villa
Huren
20 000 MAD ≈ 1 852 €
67 MAD/m²
/maand

Gemeubileerde Villa met Tuin in Rabat

Rabat

300.0 m²
6 Kamers
3 Badkamers
Villa
Huren
25 000 MAD ≈ 2 315 €
55 MAD/m²
/maand

Mooie villa met tuin in Rabat

Rabat

457.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Huren
25 000 MAD ≈ 2 315 €
83 MAD/m²
/maand

Gemeubileerde villa met uitzicht op zee in Skhirat

Rabat

300.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Villa
Huren
23 000 MAD ≈ 2 130 €
102 MAD/m²
/maand

Gemeubileerde villa te huur in Rabat

Rabat

225.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Huren
30 000 MAD ≈ 2 778 €
39 MAD/m²
/maand

Gemeubileerde villa met zwembad in Skhirat

Rabat

772.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Huren
15 000 MAD ≈ 1 389 €
60 MAD/m²
/maand

Gemeubileerde Villa met Tuin in Rabat

Rabat

250.0 m²
3 Kamers
Villa
Huren
80 000 MAD ≈ 7 407 €
32 MAD/m²
/maand

Luxe Villa met Zwembad in Rabat

Rabat, Souissi

2500.0 m²
5 Kamers
6 Badkamers
Villa
Huren
50 000 MAD ≈ 4 630 €
25 MAD/m²
/maand

Prachtige Villa met Zwembad in Rabat

Rabat, Souissi

2000.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers

49-72 van 124 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Agdal 22 401 MAD/m² 36
Hay Riad 18 022 MAD/m² 59
Souissi 12 369 MAD/m² 86
Hassan 19 337 MAD/m² 16

Villa te huur in Rabat

Villa kopen in Rabat: een uitgebreide gids voor kopers De vastgoedmarkt van Rabat biedt een verscheidenheid aan villa's voor verschillende smaken en budgetten. Rabat, als politieke hoofdstad van Marokko, combineert historische charme met moderne infrastructuur, wat het tot een aantrekkelijke bestemming maakt voor zowel lokale als internationale kopers. Villa's in Rabat zijn te vinden in diverse stijlen, van klassieke Marokkaanse ontwerpen tot moderne architectonische meesterwerken, vaak gelegen in rustige groenzones.

Waarom een villa kopen in Rabat?

Populaire wijken om een villa te kopen in Rabat Souissi is zonder twijfel een van de meest prestigieuze wijken voor villa-aankopen. Bekend om zijn brede lanen en grote percelen, liggen de prijzen hier doorgaans tussen de 18.000 en 30.000 MAD/m². Villa's in Souissi hebben vaak ruime tuinen en zwembaden, wat ze ideaal maakt voor gezinnen die privacy en luxe zoeken. Een andere opkomende wijk is Hay Riad, waar kopers villa's kunnen vinden tussen 14.000 en 22.000 MAD/m². Dit gebied biedt een uitstekende balans tussen residentieel comfort en nabijheid tot zakelijke centra.