domio.ma

Villa huren in Rabat gemeubileerd

Gem. prijs per m²: 15 985 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Domio.ma
Villa
Huren
37 000 MAD ≈ 3 426 €
88 MAD/m²
/maand

Gemeubelde villa met zwembad en uitzicht op zee

Rabat

420.0 m²
5 Kamers
3 Badkamers
Villa
Huren
14 000 MAD ≈ 1 296 €
74 MAD/m²
/maand

Geheel gemeubileerde villa met tuin in Rabat

Rabat

190.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Huren
11 000 MAD ≈ 1 019 €
/maand

Gemeubelde villa met prachtig uitzicht op zee - Rabat

Rabat

2 Kamers
Villa
Huren
13 000 MAD ≈ 1 204 €
38 MAD/m²
/maand

Gemeubileerde villa in Skhirat met gemeenschappelijk zwembad

Rabat

340.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Villa
Huren
35 000 MAD ≈ 3 241 €
58 MAD/m²
/maand

Gemeubileerde Villa in Rustige en Veilige Buurt

Rabat

600.0 m²
5 Kamers
Villa
Huren
10 000 MAD ≈ 926 €
111 MAD/m²
/maand

Gemeubelde Villa in Centrale Locatie Hassan

Rabat, Hassan

90.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Villa
Huren
35 000 MAD ≈ 3 241 €
49 MAD/m²
/maand

Furnished Villa in Quiet Area of Rabat

Rabat, Hay Riad

720.0 m²
4 Kamers
Villa
Huren
20 000 MAD ≈ 1 852 €
40 MAD/m²
/maand

Gerenoveerde Villa met Tuin en Gemeenschappelijk Zwembad in Rabat

Rabat

500.0 m²
3 Kamers
Villa
Huren
30 000 MAD ≈ 2 778 €
100 MAD/m²
/maand

Prachtige Villa in Témara met Tuinen en Balkon

Rabat

300.0 m²
6 Kamers
Villa
Huren
30 000 MAD ≈ 2 778 €
50 MAD/m²
/maand

Gemeubelde villa met tuin in Rabat

Rabat

600.0 m²
5 Kamers
Villa
Huren
15 000 MAD ≈ 1 389 €
75 MAD/m²
/maand

Gemeubelde villa te huur in Skhirat

Rabat

200.0 m²
3 Kamers
Domio.ma
Villa
Huren
27 000 MAD ≈ 2 500 €
64 MAD/m²
/maand

Prachtige Villa met Zwembad en Zeezicht in Rabat

Rabat

420.0 m²
5 Kamers
3 Badkamers
Villa
Huren
20 000 MAD ≈ 1 852 €
63 MAD/m²
/maand

Prachtige villa met terras in Rabat

Rabat

320.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Domio.ma
Villa
Huren
35 000 MAD ≈ 3 241 €
88 MAD/m²
/maand

Gemeubelde villa met zwembad en zeezicht in Rabat

Rabat

400.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Villa
Huren
15 000 MAD ≈ 1 389 €
35 MAD/m²
/maand

Prachtige Villa te Huur in Harhoura

Rabat

425.0 m²
3 Kamers
Domio.ma
Villa
Huren
60 000 MAD ≈ 5 556 €
74 MAD/m²
/maand

Gemeubileerde Villa met Tuin en Zwembad

Rabat

812.0 m²
3 Kamers
Domio.ma
Villa
Huren
55 000 MAD ≈ 5 093 €
85 MAD/m²
/maand

Gemeubileerde Villa in Rustige Buurt van Rabat

Rabat

646.0 m²
5 Kamers
Domio.ma
Villa
Huren
25 000 MAD ≈ 2 315 €
125 MAD/m²
/maand

Gemeubileerde villa met prachtig uitzicht op het strand

Rabat

200.0 m²
Domio.ma
Villa
Huren
20 000 MAD ≈ 1 852 €
67 MAD/m²
/maand

Gemeubelde villa met uitzicht in Rabat

Rabat

300.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Villa
Huren
20 000 MAD ≈ 1 852 €
47 MAD/m²
/maand

Furnished Villa with Terrace in Skhirat

Rabat

430.0 m²
4 Kamers
Villa
Huren
100 000 MAD ≈ 9 259 €
17 MAD/m²
/maand

Villa te huur in Rabat met prachtig uitzicht

Rabat, Souissi

6000.0 m²
2 Kamers
Villa
Huren
30 000 MAD ≈ 2 778 €
75 MAD/m²
/maand

Meubileerde villa met tuin in Rabat

Rabat

400.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Domio.ma
Villa
Huren
25 000 MAD ≈ 2 315 €
36 MAD/m²
/maand

Gerenoveerde villa met tuin in Rabat

Rabat

700.0 m²
4 Kamers
Domio.ma
Villa
Huren
25 000 MAD ≈ 2 315 €
31 MAD/m²
/maand

Furnished Villa with Garden in Rabat

Rabat

800.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers

1-24 van 62 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Agdal 22 401 MAD/m² 36
Hay Riad 18 022 MAD/m² 59
Souissi 12 369 MAD/m² 86
Hassan 19 337 MAD/m² 16

Villa te huur in Rabat

Villa kopen in Rabat: een uitgebreide gids voor kopers De vastgoedmarkt van Rabat biedt een verscheidenheid aan villa's voor verschillende smaken en budgetten. Rabat, als politieke hoofdstad van Marokko, combineert historische charme met moderne infrastructuur, wat het tot een aantrekkelijke bestemming maakt voor zowel lokale als internationale kopers. Villa's in Rabat zijn te vinden in diverse stijlen, van klassieke Marokkaanse ontwerpen tot moderne architectonische meesterwerken, vaak gelegen in rustige groenzones.

Waarom een villa kopen in Rabat?

Populaire wijken om een villa te kopen in Rabat Souissi is zonder twijfel een van de meest prestigieuze wijken voor villa-aankopen. Bekend om zijn brede lanen en grote percelen, liggen de prijzen hier doorgaans tussen de 18.000 en 30.000 MAD/m². Villa's in Souissi hebben vaak ruime tuinen en zwembaden, wat ze ideaal maakt voor gezinnen die privacy en luxe zoeken. Een andere opkomende wijk is Hay Riad, waar kopers villa's kunnen vinden tussen 14.000 en 22.000 MAD/m². Dit gebied biedt een uitstekende balans tussen residentieel comfort en nabijheid tot zakelijke centra.