Domio.ma
Geen afbeeldingen beschikbaar
Gemeubelde villa met zwembad en zeezicht in Rabat
Rabat
35 000 MAD
≈ 3 241 €
88 MAD/m²
/maand
3
Kamers
400.0
m²
2
Badkamers
Over deze woning
Neem contact op met de adverteerder voor deze prachtige, recent gemeubelde villa met een verwarmd zwembad in de kelder. De villa beschikt over drie salons en een gezellige haard op de begane grond, en op de bovenverdieping zijn er twee slaapkamers met alle benodigde voorzieningen. Geniet van de terrassen met uitzicht op de zee. Tevens zijn er twee kamers voor personeel, waarvan één zich binnen de woning bevindt.
Marktinzicht
18% onder het wijkgemiddelde
Dit pand
88 MAD/m²/mnd
Gem. stad
107 MAD/m²/mnd
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
107
107
Wijken in Rabat
| Over | MAD/m²/mnd | woningen |
|---|---|---|
| Hassan | 106 | 128 |
| Hay Riad | 114 | 252 |
| Agdal | 115 | 590 |
| Souissi | 118 | 177 |
Prijs
35 000 MAD
≈ 3 241 €
Oppervlakte
400.0 m²
Kamers
3
Badkamers
2
Locatie
Rabat
Referentie
DOM-08036
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Woningdetails
Referentie
DOM-08036
Bekeken
68
Gepubliceerd op
21/02/2026