Huren
+17
Ruime Villa – Californie
Charf, Tanger
25 000 MAD
≈ 2 315 €
71 MAD/m²
/maand
4
Kamers
353.0
m²
4
Badkamers
Over deze woning
Het vastgoedkantoor Century 21 Tanger biedt u deze prachtige villa aan op een perceel van 353m², gebouwd op R+2 met een totale oppervlakte van 580m², inclusief een kelder van 90m², begane grond van 170m², eerste verdieping van 170m² en tweede verdieping van 170m², gelegen in de prestigieuze wijk Californie in Tanger. Deze villa combineert klassieke charme met modern comfort. Het beschikt over een ruime, lichte woonkamer, 4 ruime slaapkamers, waaronder een oudersuite met badkamer en balkon, een uitgeruste keuken, 4 badkamers, 4 balkons, een weelderige tuin en balkons met een adembenemend uitzicht. Dichtbij het strand en voorzieningen, is deze woning perfect voor wie op zoek is naar rust en luxe in Tanger.
Marktinzicht
13% onder het wijkgemiddelde
Dit pand
71 MAD/m²/mnd
Gem. wijk
82 MAD/m²/mnd
Gem. stad
104 MAD/m²/mnd
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
75
82
Wijken in Tanger
| Over | MAD/m²/mnd | woningen |
|---|---|---|
| Mesnana | 73 | 8 |
| Achakar | 79 | 6 |
| Boukhalef | 80 | 3 |
| Charf | 82 | 26 |
| Aida | 85 | 4 |
| Iberia | 88 | 44 |
| Marshan | 93 | 5 |
| Centrum | 103 | 125 |
Prijs
25 000 MAD
≈ 2 315 €
Oppervlakte
353.0 m²
Kamers
4
Badkamers
4
Locatie
Tanger
Referentie
DOM-00261
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Woningdetails
Referentie
DOM-00261
Bekeken
115
Gepubliceerd op
14/02/2026