domio.ma

Villa kopen in Marrakech met balkon

Gem. prijs per m²: 20 188 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Villa
Kopen
73 440 000 MAD ≈ 6 800 000 €
41 966 MAD/m²

Villa Nobilis

Marrakech

1750.0 m²
Villa
Kopen
18 700 000 MAD ≈ 1 731 481 €
18 700 MAD/m²

Luxe villa met zwembad en prachtig aangelegde tuinen

Marrakech

1000.0 m²
6 Kamers
6 Badkamers
Villa
Kopen
25 000 000 MAD ≈ 2 314 815 €
22 727 MAD/m²

Luxe villa met zwembad en tuin in Marrakech

Marrakech

1100.0 m²
5 Kamers
6 Badkamers
Villa
Kopen
8 000 000 MAD ≈ 740 741 €
17 778 MAD/m²

Nieuwe villa met zwembad en gym in Marrakech

Marrakech, Targa

450.0 m²
6 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
4 500 000 MAD ≈ 416 667 €
10 000 MAD/m²

Villa met zwembad en tuin in Marrakech

Marrakech, Targa

450.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
4 500 000 MAD ≈ 416 667 €
10 000 MAD/m²

Ruime Villa met Zwembad in Marrakech

Marrakech

450.0 m²
7 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
5 200 000 MAD ≈ 481 481 €
10 000 MAD/m²

Luxueuze Villa met Tuin en Terras in Marrakech

Marrakech

520.0 m²
4 Badkamers
Villa
Kopen
2 970 000 MAD ≈ 275 000 €
9 612 MAD/m²

Geheel ingerichte Villa met Tuin en Zwembad

Marrakech

309.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
3 600 000 MAD ≈ 333 333 €
8 000 MAD/m²

Villa met Tuin en Terras in Marrakech

Marrakech, Targa

450.0 m²
6 Kamers
5 Badkamers
Villa
Kopen
11 000 000 MAD ≈ 1 018 519 €
24 444 MAD/m²

Luxe villa aan de golfbaan | 4 suites | zwembad | aangelegde tuin

Marrakech, Amelkis

450.0 m²
4 Kamers
5 Badkamers
Villa
Kopen
8 000 000 MAD ≈ 740 741 €
18 519 MAD/m²

Villa met tuin en zwembad in Marrakech

Marrakech

432.0 m²
4 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
22 000 000 MAD ≈ 2 037 037 €
24 444 MAD/m²

Luxe Villa met Tuin en Zwembad in Marrakech

Marrakech, Palmeraie

900.0 m²
6 Kamers
6 Badkamers
Villa
Kopen
5 200 000 MAD ≈ 481 481 €
20 800 MAD/m²

Villa met tuin en zwembad in Marrakech

Marrakech

250.0 m²
6 Kamers
7 Badkamers
Villa
Kopen
3 800 000 MAD ≈ 351 852 €
9 500 MAD/m²

Moderne villa met tuin en zwembad in Marrakech

Marrakech

400.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
2 500 000 MAD ≈ 231 481 €
6 250 MAD/m²

Villa met Tuin en Terras in Marrakech

Marrakech

400.0 m²
7 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
35 000 000 MAD ≈ 3 240 741 €
17 500 MAD/m²

Luxe villa met tuin en zwembad in Marrakech

Marrakech

2000.0 m²
6 Kamers
6 Badkamers
Villa
Kopen
3 200 000 MAD ≈ 296 296 €
10 959 MAD/m²

Nieuwe Villa met Zwembad en Tuin in Marrakech

Marrakech

292.0 m²
4 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
3 200 000 MAD ≈ 296 296 €
10 561 MAD/m²

Villa met Tuin en Zwembad in Marrakech

Marrakech, Targa

303.0 m²
5 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
10 000 000 MAD ≈ 925 926 €
33 333 MAD/m²

Villa met Tuin en Zwembad in Marrakech

Marrakech, Amelkis

300.0 m²
5 Kamers
5 Badkamers
Villa
Kopen
5 500 000 MAD ≈ 509 259 €
18 333 MAD/m²

Furnished Villa with Pool and Garden in Marrakech

Marrakech

300.0 m²
6 Kamers
7 Badkamers
Villa
Kopen
3 900 000 MAD ≈ 361 111 €
14 444 MAD/m²

Gemeubelde Villa met Zwembad en Tuin | 3.900.000 MAD

Marrakech

270.0 m²
4 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
2 000 000 MAD ≈ 185 185 €
5 714 MAD/m²

Villa met Tuin en Terras in Marrakech

Marrakech

350.0 m²
8 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
8 354 000 MAD ≈ 773 519 €
20 179 MAD/m²

Moderne Villa met Zwembad en Atlas Uitzicht

Marrakech

414.0 m²
4 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
3 300 000 MAD ≈ 305 556 €
15 566 MAD/m²

Moderne villa met zwembad en uitzicht op het Atlasgebergte

Marrakech

212.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers

25-48 van 129 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Bab Doukkala 31 435 MAD/m² 0
Gueliz 27 986 MAD/m² 0
Agdal 21 182 MAD/m² 12
Semlalia 12 546 MAD/m² 1
Hivernage 35 116 MAD/m² 1
Palmeraie 27 278 MAD/m² 57
Targa 11 712 MAD/m² 16
Amelkis 24 033 MAD/m² 81
Medina 38 198 MAD/m² 1
Route de Ourika 22 454 MAD/m² 48

Villa te koop in Marrakech

Villa's kopen in Marrakech: een uitgebreide gids voor kopers De vastgoedmarkt in Marrakech biedt een scala aan villa's die voldoen aan de uiteenlopende wensen van kopers, van luxueuze vakantieverblijven tot investeringspanden met aanzienlijk rendement. Of je nu de voorkeur geeft aan een rustige villa in de buitenwijken of een moderne woning dicht bij het stadscentrum, Marrakech biedt unieke mogelijkheden. De prijzen variëren aanzienlijk, met tarieven van 12.000 tot 25.000 MAD/m², afhankelijk van de locatie en voorzieningen.

Waarom een villa kopen in Marrakech?

Populaire wijken voor het kopen van een villa in Marrakech In de wijk Hivernage vind je enkele van de meest prestigieuze villa's van de stad. Deze buurt, bekend om zijn luxe hotels en stijlvolle restaurants, biedt villa's met een prijs tussen 20.000 en 30.000 MAD/m². De nabijheid van het stadscentrum en de beroemde Koutoubia-moskee maken het een gewilde locatie voor kopers die waarde hechten aan prestige en gemak.

Beste wijken voor een villa te koop in Marrakech

Voor kopers die een meer serene omgeving zoeken, is de Palmeraie een ideale keuze. Deze groene oase, slechts 15 minuten rijden van de stad, is beroemd om zijn ruime percelen en prachtige uitzichten. Villa's in deze omgeving zijn verkrijgbaar voor 14.000 tot 22.000 MAD/m² en bieden investeerders een uitstekende kans op lange termijn waardestijging. Voor wie liever in andere steden wil investeren, zijn er ook opties voor villa's te koop in Rabat en Casablanca.