domio.ma

Villa kopen in Tetouan met tuin

Gem. prijs per m²: 10 946 MAD/m²

14 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Villa
Kopen
Prijs op aanvraag

Prachtige villa in Tetouan met zeezicht

Tetouan

6 Kamers
Domio.ma
Villa
Kopen
6 500 000 MAD ≈ 601 852 €

Luxe villa met zwembad en strategische ligging te koop

Tetouan

0.0 m²
6 Kamers
Villa
Kopen
15 000 000 MAD ≈ 1 388 889 €
15 000 MAD/m²

Villa met privézwembad en zeezicht nabij golfbaan

Tetouan, Mdiq

1000.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
6 500 000 MAD ≈ 601 852 €
6 500 MAD/m²

VILLA MET UITZICHT OP DE ZEE IN TETOUAN

Tetouan

1000.0 m²
4 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
12 000 000 MAD ≈ 1 111 111 €
30 000 MAD/m²

Villa aan het strand van M'diq

Tetouan

400.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Villa
Kopen
4 900 000 MAD ≈ 453 704 €
10 538 MAD/m²

Onafhankelijke Villa te Koop in Tetouan met Tuin

Tetouan

465.0 m²
5 Kamers
Villa
Kopen
4 900 000 MAD ≈ 453 704 €
10 538 MAD/m²

Onafhankelijke Villa te Koop in Tetouan

Tetouan

465.0 m²
5 Kamers
Villa
Kopen
25 000 000 MAD ≈ 2 314 815 €

Luxe Villa in Cabo Negro met Zeezicht

Tetouan, Cabo Negro

8 Badkamers
Domio.ma
Villa
Kopen
9 000 000 MAD ≈ 833 333 €
8 850 MAD/m²

Villa met Zeezicht en Zwembad in Cabo Negro

Tetouan, Cabo Negro

1017.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Villa
Kopen
Prijs op aanvraag

Villa - Woning - Cabo Negro

Tetouan, Cabo Negro

1400.0 m²
5 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
47 000 000 MAD ≈ 4 351 852 €
52 049 MAD/m²

Prachtige Villa met Zeezicht in Tétouan

Tetouan

903.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
7 500 000 MAD ≈ 694 444 €
25 000 MAD/m²

Te koop Villa Tétouan M’diq Tamouda Bay REF 3329

Tetouan

300.0 m²
7 Kamers
3 Badkamers
Villa
Kopen
27 000 000 MAD ≈ 2 500 000 €
24 545 MAD/m²

Villa Golf & Zee

Tetouan

1100.0 m²
Villa
Kopen
23 000 000 MAD ≈ 2 129 630 €
12 778 MAD/m²

Uitzonderlijke villa - Cabo Negro

Tetouan, Cabo Negro

1800.0 m²
5 Kamers
6 Badkamers

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Martil 5 416 MAD/m² 0
Mdiq 30 624 MAD/m² 1
Cabo Negro 15 801 MAD/m² 5

Villa te koop in Tetouan

Villa kopen in Tetouan: Wat je moet weten Tetouan, bekend om zijn rijke culturele erfgoed en prachtige landschappen, biedt een unieke villa-ervaring voor kopers die op zoek zijn naar iets bijzonders. De vastgoedmarkt hier is divers, met mogelijkheden variërend van traditionele villa's met Andalusische architecturale invloeden tot moderne panden aan de rand van de stad. In vergelijking met andere steden in Marokko, zoals Fes en Agadir, blijven de prijzen in Tetouan relatief betaalbaar, waardoor het een aantrekkelijke optie is voor zowel lokale kopers als internationale investeerders.

Waarom een villa kopen in Tetouan?

Populaire wijken voor villa-aankopen Martil, aan de kustlijn, is een van de meest gewilde gebieden voor villa's, vooral voor diegenen die willen genieten van de nabijheid van het strand. Hier liggen de prijzen tussen de 10.000 en 18.000 MAD/m², afhankelijk van de locatie en voorzieningen. De wijk biedt een rustig woonleven en goede verbindingen naar het centrum van Tetouan. Een andere opkomende wijk is Cabo Negro, dat bekend staat om zijn luxe villa's en golfresort. De prijzen hier beginnen rond de 15.000 MAD/m² en kunnen oplopen tot 25.000 MAD/m² voor panden met uitzicht op zee.

Beste wijken voor een villa te koop in Tetouan

Binnen de stad zelf is de oude medina een optie voor kopers die op zoek zijn naar authentieke Marokkaanse stijl en charme. Terwijl de ruimte hier beperkter is, zijn de villa's vaak historisch en bieden ze unieke renovatiekansen. Dit gebied trekt investeerders aan die geïnteresseerd zijn in het omvormen van historische panden in vakantieverblijven of boetiekhotels, met prijzen variërend van 8.000 tot 14.000 MAD/m². Voor wie geïnteresseerd is in alternatieven buiten Tetouan, kan het interessant zijn om te kijken naar mogelijkheden in Fes of Agadir.