domio.ma

COMMERCIËLE RUIMTE TE HUUR - MALABATA

Malabata, Tanger
42 000 MAD
≈ 3 889 €
328 MAD/m²
/maand
Kamers
128.0
Badkamers

Over deze woning

Deze commerciële ruimte van 128m² is te huur via uw CENTURY21 Tanger. Perfect gelegen op de hoek van een straat met 2 gevels. Een ruime terras is mogelijk.

Marktinzicht

173% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 328 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 120 MAD/m²/mnd
Gem. stad 104 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
120 131

Wijken in Tanger

Over MAD/m²/mnd woningen
Mesnana 73 8
Achakar 79 6
Boukhalef 80 3
Charf 82 26
Aida 85 4
Iberia 88 44
Marshan 93 5
Centrum 103 125

Kenmerken

Terras

Woningdetails

Type Winkelruimte
Transactie Huren
Prijs
42 000 MAD
≈ 3 889 €
Oppervlakte 128.0 m²
Kamers
Badkamers
Locatie Tanger
Referentie DOM-00029
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Locatie

Malabata, Tanger

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-00029
Bekeken 124
Gepubliceerd op 14/02/2026
Vergelijken (0)