domio.ma
Domio.ma

Geen afbeeldingen beschikbaar

Restaurant te koop in de Medina van Marrakech

Medina, Marrakech
2 600 000 MAD
≈ 240 741 €
76 471 MAD/m²
Kamers
34.0
Badkamers

Over deze woning

Referentie: SCMA0086. Dit commerciële pand/restaurant is gelegen in een levendige buurt van de Medina van Marrakech. Het pand met etalage op de begane grond heeft een oppervlakte van 34m2 en beschikt over een goed uitgeruste keuken en toiletten op de mezzanine van 22m2, plus een terras. Het is momenteel in gebruik als restaurantcafé en biedt uitstekende mogelijkheden voor zowel lokale bewoners als toeristen.

Marktinzicht

100% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 76,471 MAD/m²
Gem. wijk 38,198 MAD/m²
Gem. stad 20,188 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
37,656 38,198

Wijken in Marrakech

Over MAD/m² woningen
Targa 11,712 36
Semlalia 12,546 8
Agdal 21,182 43
Route de Ourika 22,454 56
Amelkis 24,033 140
Palmeraie 27,278 89
Gueliz 27,986 24
Bab Doukkala 31,435 4

Juridische & veiligheidsgids

Veiligheidsscore 6.8/10

Gangbaar eigendomstype

Traditioneel eigendom (Melkia)

Traditioneel eigendom is gebruikelijk in deze wijk. Laat een notaris de eigendomsketen verifiëren voor aankoop.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
2 600 000 MAD
≈ 240 741 €
Oppervlakte 34.0 m²
Kamers
Badkamers
Locatie Marrakech
Referentie DOM-03338
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Locatie

Medina, Marrakech

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
13 159 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
203 175 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
2 803 175 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-03338
Bekeken 74
Gepubliceerd op 16/02/2026

2 600 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)