domio.ma

Winkelruimte kopen in Rabat — vanaf 1.000.000 MAD

Gem. prijs per m²: 15 985 MAD/m²

12 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Winkelruimte
Kopen
1 232 000 MAD ≈ 114 074 €
8 000 MAD/m²

Modern Appartementen in Hart van Rabat

Rabat

154.0 m²
Winkelruimte
Kopen
1 086 645 MAD ≈ 100 615 €
13 755 MAD/m²

CITÉ DES JARDINS

Rabat

79.0 m²
Winkelruimte
Kopen
1 822 500 MAD ≈ 168 750 €
17 193 MAD/m²

Moderne Appartementen in Dynamische Buurt Rabat | Domio.ma

Rabat

106.0 m²
Winkelruimte
Kopen
1 662 975 MAD ≈ 153 979 €
855 MAD/m²

AL BASSATINE - Woningcomplex

Rabat

1945.0 m²
Winkelruimte
Kopen
1 193 500 MAD ≈ 110 509 €
3 500 MAD/m²

Commercieel vastgoed in het hart van Rabat | Domio.ma

Rabat

341.0 m²
Winkelruimte
Kopen
6 250 000 MAD ≈ 578 704 €
30 340 MAD/m²

Rabat Hassan: Te koop commercieel pand van 206m².

Rabat, Hassan

206.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers
Domio.ma
Winkelruimte
Kopen
1 063 500 MAD ≈ 98 472 €
1 500 MAD/m²

MAJD Tranche 3 - Commercieel Onroerend Goed in Rabat

Rabat

709.0 m²
Winkelruimte
Kopen
2 603 700 MAD ≈ 241 083 €
550 MAD/m²

Commercieel Pand in Toeristisch Gebied Tarmigt

Rabat

4734.0 m²
Winkelruimte
Kopen
1 500 000 MAD ≈ 138 889 €
8 333 MAD/m²

Functioneel Restaurant te Huur in Agdal, Rabat

Rabat, Agdal

180.0 m²
1 Kamers
2 Badkamers
Winkelruimte
Kopen
7 500 000 MAD ≈ 694 444 €
35 545 MAD/m²

Commercieel pand te koop in Hay Riad Rabat

Rabat, Hay Riad

211.0 m²
1 Kamers
2 Badkamers
Winkelruimte
Kopen
5 000 000 MAD ≈ 462 963 €
45 045 MAD/m²

Commerciële ruimte te koop in Hay Riad

Rabat, Hay Riad

111.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers
Winkelruimte
Kopen
1 144 800 MAD ≈ 106 000 €
19 080 MAD/m²

Moderne commerciële ruimtes in Rabat

Rabat

60.0 m²

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Agdal 22 401 MAD/m² 1
Hay Riad 18 022 MAD/m² 2
Souissi 12 369 MAD/m² 0
Hassan 19 337 MAD/m² 1

Winkelruimte te koop in Rabat

Winkelruimte kopen in Rabat: een gids voor slimme investeerders Rabat, de politieke hoofdstad van Marokko, biedt een dynamische vastgoedmarkt voor commerciële ruimten. In tegenstelling tot Casablanca, dat bekendstaat om zijn zakelijke reusachtigheid, biedt Rabat een evenwichtiger en iets rustiger investeringsklimaat. Commerciële ruimten variëren hier van moderne kantoren in de zakenwijk Hay Riad tot traditionele winkelpanden in de medina van Rabat. De prijzen voor commerciële ruimtes beginnen rond de 14.000 MAD/m² en kunnen oplopen tot 25.000 MAD/m² afhankelijk van de locatie en de staat van het pand.

Waarom een winkelruimte kopen in Rabat?

Belangrijke buurten voor commercieel vastgoed in Rabat Hay Riad is een populaire keuze voor investeerders die op zoek zijn naar professioneel ogende kantoren. Het gebied is goed verbonden met de rest van de stad en biedt een moderne infrastructuur en gemakkelijke toegang tot snelwegen. Prijzen in Hay Riad liggen doorgaans tussen 20.000 en 30.000 MAD/m². Voor een meer authentieke Marokkaanse ervaring kan de medina van Rabat aantrekkelijk zijn. Hier variëren de vastgoedprijzen meestal tussen 14.000 en 18.000 MAD/m², met mogelijkheden voor renovatie en aanpassing die de charme van traditionele architectuur behouden.

Beste wijken voor een winkelruimte te koop in Rabat