Huren
+5
Appartement 400m van het strand in Tamraght
Agadir
700 MAD
≈ 65 €
78 MAD/m²
/maand
1
Kamers
9.0
m²
—
Badkamers
Over deze woning
Tamraght: dit nieuwe appartement is absoluut prachtig! De rustige en moderne residentie ligt op slechts 400m van het grote strand van Tamraght. Geniet van de rustige en goed georiënteerde zwembad, perfect om het hele jaar door van te genieten. Het appartement is licht en zonnig, met luxe meubels en voorzieningen. Op de 2e verdieping, met toegang via een trap, komt u binnen in de woonkamer met een open keuken en eetruimte. De slaapkamer heeft een mooie suite met douche/toilet, inloopkast en aparte toiletten. Een balkon is toegankelijk vanuit de woonkamer en de suite.
Marktinzicht
6% onder het wijkgemiddelde
Dit pand
78 MAD/m²/mnd
Gem. stad
83 MAD/m²/mnd
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
81
83
Prijs
700 MAD
≈ 65 €
Oppervlakte
9.0 m²
Kamers
1
Badkamers
Locatie
Agadir
Referentie
DOM-03436
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Woningdetails
Referentie
DOM-03436
Bekeken
52
Gepubliceerd op
16/02/2026