domio.ma

Penthouse met Terras in Agadir | Domio.ma

Agadir
690 000 MAD
≈ 63 889 €
5 702 MAD/m²
/maand
2 Kamers
121.0
Badkamers
7 Verdieping

Over deze woning

Dit prachtige penthouse biedt een ruim terras en een centrale locatie in Agadir. Geniet van het uitzicht en de nabijheid van voorzieningen.

Marktinzicht

6753% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 5,702 MAD/m²/mnd
Gem. stad 83 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
81 83

Prijs
690 000 MAD
≈ 63 889 €
Oppervlakte 121.0 m²
Kamers 2
Badkamers
Verdieping 7
Locatie Agadir
Referentie DOM-03538
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-03538
Bekeken 57
Gepubliceerd op 16/02/2026
Vergelijken (0)