domio.ma

Prachtig appartement met terras in Agadir

Agadir
690 000 MAD
≈ 63 889 €
9 857 MAD/m²
/maand
2 Kamers
70.0
Badkamers

Over deze woning

Dit prachtige appartement in Agadir biedt een ideale combinatie van comfort en stijl. Geniet van een ruime terras en een verfrissende zwembad. Perfect gelegen en met parkeerfaciliteiten, dit appartement is de ideale plek om te ontspannen en te genieten van het leven.

Marktinzicht

11746% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 9,857 MAD/m²/mnd
Gem. stad 83 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
81 83

Prijs
690 000 MAD
≈ 63 889 €
Oppervlakte 70.0 m²
Kamers 2
Badkamers
Locatie Agadir
Referentie DOM-03624
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-03624
Bekeken 59
Gepubliceerd op 16/02/2026
Vergelijken (0)