domio.ma

Modern appartement in Haut Founty | Domio.ma

Agadir
1 090 000 MAD
≈ 100 926 €
14 730 MAD/m²
/maand
2 Kamers
74.0
1 Badkamers

Over deze woning

Te huur, een prachtig gemeubileerd appartement in het gewilde Haut Founty, Agadir. Dit stijlvolle appartement ligt op de 3e verdieping van een nieuwe residentie met lift. De woning beschikt over een sfeervolle woonkamer met eetgedeelte, een volledig uitgeruste keuken, twee slaapkamers met ruime kasten en een moderne badkamer. Het appartement is voorzien van centrale airconditioning, IPTV en Wifi. Ideaal gelegen nabij winkels, met gemakkelijke toegang tot belangrijke wegen.

Marktinzicht

17602% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 14,730 MAD/m²/mnd
Gem. stad 83 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
81 83

Prijs
1 090 000 MAD
≈ 100 926 €
Oppervlakte 74.0 m²
Kamers 2
Badkamers 1
Locatie Agadir
Referentie DOM-03938
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-03938
Bekeken 72
Gepubliceerd op 16/02/2026

1 090 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)