Huren
+17
Charmant Appartement te huur in het centrum van Agadir
Agadir
8 000 MAD
≈ 741 €
76 MAD/m²
/maand
2
Kamers
105.0
m²
1
Badkamers
Over deze woning
Te huur: Luxe appartement in het hart van Agadir - Comfort, veiligheid en ideale ligging. Dit uitzonderlijke appartement, gelegen aan de Avenue Hassan 2, biedt een verfijnde levensstijl op een steenworp afstand van het Royal Tennis Club en alle essentiële voorzieningen. Geniet van twee balkons met een vrij uitzicht op de Avenue Hassan 2 en moderne gemakken zoals een goed uitgeruste badkamer. Een perfecte keuze voor een stadsleven of een lange huurperiode.
Marktinzicht
9% onder het wijkgemiddelde
Dit pand
76 MAD/m²/mnd
Gem. stad
83 MAD/m²/mnd
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
81
83
Prijs
8 000 MAD
≈ 741 €
Oppervlakte
105.0 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Locatie
Agadir
Referentie
DOM-09346
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Woningdetails
Referentie
DOM-09346
Bekeken
65
Gepubliceerd op
28/03/2026