Huren
+9
Licht appartement te huur in Quartier 2 Mars, Casablanca
Casablanca
6 500 MAD
≈ 602 €
65 MAD/m²
/maand
2
Kamers
100.0
m²
2
Badkamers
3
Verdieping
Over deze woning
Te huur op de derde verdieping, een prachtig en zonnig appartement in het Quartier 2 Mars. Dit appartement beschikt over een ruime woonkamer, een gastentoilet met douche, een hoofdslaapkamer met eigen badkamer, een tweede slaapkamer met ingebouwde kast, een aparte badkamer en een ruime keuken met opbergruimte die uitkomt op een balkon. Ook is er een garageplaats beschikbaar.
Marktinzicht
36% onder het wijkgemiddelde
Dit pand
65 MAD/m²/mnd
Gem. stad
102 MAD/m²/mnd
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
102
102
Wijken in Casablanca
| Over | MAD/m²/mnd | woningen |
|---|---|---|
| Californie | 71 | 18 |
| Bouskoura | 76 | 31 |
| Bourgogne | 90 | 50 |
| Maarif | 95 | 145 |
| Racine | 105 | 182 |
| Gauthier | 107 | 75 |
| Sidi Maarouf | 157 | 7 |
| Anfa | 171 | 35 |
Prijs
6 500 MAD
≈ 602 €
Oppervlakte
100.0 m²
Kamers
2
Badkamers
2
Verdieping
3
Locatie
Casablanca
Referentie
DOM-06464
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Woningdetails
Referentie
DOM-06464
Bekeken
54
Gepubliceerd op
21/02/2026