Huren
+13
Appartement te huur met uitzicht op Casablanca
Casablanca
17 000 MAD
≈ 1 574 €
89 MAD/m²
/maand
3
Kamers
190.0
m²
3
Badkamers
3
Verdieping
Over deze woning
Te huur op de derde verdieping, een goed gelegen appartement aan de Bd Al Massira. Dit appartement heeft een zuidelijke oriëntatie, dubbele gevel en is van alle gemakken voorzien. Geniet van een dubbele woonkamer met een gezellige open haard, een ouderlijke suite met badkamer en inloopkast, twee slaapkamers, een aparte badkamer, een ruime keuken met wasruimte, en twee parkeerplaatsen in de garage.
Marktinzicht
13% onder het wijkgemiddelde
Dit pand
89 MAD/m²/mnd
Gem. stad
102 MAD/m²/mnd
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
102
102
Wijken in Casablanca
| Over | MAD/m²/mnd | woningen |
|---|---|---|
| Californie | 71 | 18 |
| Bouskoura | 76 | 31 |
| Bourgogne | 90 | 50 |
| Maarif | 95 | 145 |
| Racine | 105 | 182 |
| Gauthier | 107 | 75 |
| Sidi Maarouf | 157 | 7 |
| Anfa | 171 | 35 |
Prijs
17 000 MAD
≈ 1 574 €
Oppervlakte
190.0 m²
Kamers
3
Badkamers
3
Verdieping
3
Locatie
Casablanca
Referentie
DOM-07306
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Woningdetails
Referentie
DOM-07306
Bekeken
48
Gepubliceerd op
21/02/2026