Huren
+3
Mooi gemeubileerd appartement in Casablanca
Maarif, Casablanca
6 500 MAD
≈ 602 €
163 MAD/m²
/maand
1
Kamers
40.0
m²
1
Badkamers
2
Verdieping
Over deze woning
Zeer mooi studio, goed gemeubileerd, met centrale verwarming in een recent gebouw, voorzien van een uitgeruste open keuken en een badkamer met douchecabine. Dicht bij alle winkels, garage beschikbaar.
Marktinzicht
72% boven het wijkgemiddelde
Dit pand
163 MAD/m²/mnd
Gem. wijk
95 MAD/m²/mnd
Gem. stad
102 MAD/m²/mnd
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
94
95
Wijken in Casablanca
| Over | MAD/m²/mnd | woningen |
|---|---|---|
| Californie | 71 | 18 |
| Bouskoura | 76 | 31 |
| Bourgogne | 90 | 50 |
| Maarif | 95 | 145 |
| Racine | 105 | 182 |
| Gauthier | 107 | 75 |
| Sidi Maarouf | 157 | 7 |
| Anfa | 171 | 35 |
Prijs
6 500 MAD
≈ 602 €
Oppervlakte
40.0 m²
Kamers
1
Badkamers
1
Verdieping
2
Locatie
Casablanca
Referentie
DOM-07593
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Woningdetails
Referentie
DOM-07593
Bekeken
81
Gepubliceerd op
21/02/2026