domio.ma

Gemeubeld appartement met terras in Maarif, Casablanca

Maarif, Casablanca
13 000 MAD
≈ 1 204 €
68 MAD/m²
/maand
2 Kamers
192.0
2 Badkamers
1 Verdieping

Over deze woning

Te huur, een prachtig gemeubeld appartement op de eerste verdieping met een zonnig terras van 39m², gelegen in het gewilde Maarif. Het appartement is goed onderhouden en biedt een comfortabele leefruimte. Moderne, goed uitgeruste keuken en garageplek inbegrepen. Ideaal voor wie op zoek is naar kwaliteit en comfort in Casablanca.

Marktinzicht

28% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 68 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 95 MAD/m²/mnd
Gem. stad 102 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
94 95

Wijken in Casablanca

Over MAD/m²/mnd woningen
Californie 71 18
Bouskoura 76 31
Bourgogne 90 50
Maarif 95 145
Racine 105 182
Gauthier 107 75
Sidi Maarouf 157 7
Anfa 171 35

Prijs
13 000 MAD
≈ 1 204 €
Oppervlakte 192.0 m²
Kamers 2
Badkamers 2
Verdieping 1
Locatie Casablanca
Referentie DOM-08200
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-08200
Bekeken 100
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)