domio.ma

Te Huur Appartement 3 Slaapkamers met Balkon in Marrakech

Marrakech
5 500 MAD
≈ 509 €
55 MAD/m²
/maand
3 Kamers
100.0
2 Badkamers
3 Verdieping

Over deze woning

REF: RAMA0369 APPARTEMENT TE HUUR IN MARRAKECH: gelegen in een rustige residentie aan de route de Casablanca. Dit appartement is uitgerust met airconditioning en bevindt zich op de derde verdieping van een beveiligde residentie. Het beschikt over een groot balkon en een uitgeruste keuken. Langdurige huur mogelijk (minimaal 12 maanden) voor 5.500 MAD per maand.

Marktinzicht

56% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 55 MAD/m²/mnd
Gem. stad 124 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
100 124

Wijken in Marrakech

Over MAD/m²/mnd woningen
Targa 52 10
Semlalia 57 4
Palmeraie 77 10
Route de Ourika 91 5
Amelkis 101 23
Agdal 104 12
Hivernage 223 25

Prijs
5 500 MAD
≈ 509 €
Oppervlakte 100.0 m²
Kamers 3
Badkamers 2
Verdieping 3
Locatie Marrakech
Referentie DOM-03475
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Locatie

Marrakech

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-03475
Bekeken 50
Gepubliceerd op 16/02/2026
Vergelijken (0)