domio.ma

Te huur: Gezellig gemeubileerd appartement met zwembad | Domio.ma

Marrakech
6 500 MAD
≈ 602 €
100 MAD/m²
/maand
1 Kamers
65.0
1 Badkamers
2 Verdieping

Over deze woning

Dit charmante appartement in Marrakech biedt alle gemakken van thuis. Geniet van een koele ruimte met airconditioning, verwarmingssystemen, en moderne keukenfaciliteiten. Ontspan in de tuin of neem een verfrissende duik in het zwembad. Beveiliging en parkeergelegenheid zijn inbegrepen.

Marktinzicht

20% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 100 MAD/m²/mnd
Gem. stad 124 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
100 124

Wijken in Marrakech

Over MAD/m²/mnd woningen
Targa 52 10
Semlalia 57 4
Palmeraie 77 10
Route de Ourika 91 5
Amelkis 101 23
Agdal 104 12
Hivernage 223 25

Prijs
6 500 MAD
≈ 602 €
Oppervlakte 65.0 m²
Kamers 1
Badkamers 1
Verdieping 2
Locatie Marrakech
Referentie DOM-03661
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Locatie

Marrakech

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-03661
Bekeken 47
Gepubliceerd op 16/02/2026
Vergelijken (0)