domio.ma

Gemeubeld Appartement met Terras in Marrakech | Domio.ma

Marrakech
6 000 MAD
≈ 556 €
77 MAD/m²
/maand
2 Kamers
78.0
1 Badkamers
4 Verdieping

Over deze woning

Dit gemeubelde appartement in Marrakech biedt een comfortabele leefruimte met airconditioning en verwarming. Geniet van de ruime terras en de aanwezigheid van een conciërge. Er is parkeergelegenheid beschikbaar voor uw gemak.

Marktinzicht

38% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 77 MAD/m²/mnd
Gem. stad 124 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
100 124

Wijken in Marrakech

Over MAD/m²/mnd woningen
Targa 52 10
Semlalia 57 4
Palmeraie 77 10
Route de Ourika 91 5
Amelkis 101 23
Agdal 104 12
Hivernage 223 25

Prijs
6 000 MAD
≈ 556 €
Oppervlakte 78.0 m²
Kamers 2
Badkamers 1
Verdieping 4
Locatie Marrakech
Referentie DOM-03776
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Locatie

Marrakech

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-03776
Bekeken 44
Gepubliceerd op 16/02/2026
Vergelijken (0)