domio.ma

Prachtig Appartement te Huur in Marrakech

Marrakech
160 000 MAD
≈ 14 815 €
1 168 MAD/m²
/maand
Kamers
137.0
Badkamers

Over deze woning

Ontdek dit prachtig appartement in het hart van Marrakech, perfect gelegen in de geliefde Majorelle wijk. Dit modern ingerichte appartement biedt een serene sfeer met gemakkelijke toegang tot lokale voorzieningen. Geniet van de ruime terrassen en het uitzicht op de stad. Ideaal voor wie de Marokkaanse cultuur en luxe wil combineren.

Marktinzicht

839% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 1,168 MAD/m²/mnd
Gem. stad 124 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
100 124

Wijken in Marrakech

Over MAD/m²/mnd woningen
Targa 52 10
Semlalia 57 4
Palmeraie 77 10
Route de Ourika 91 5
Amelkis 101 23
Agdal 104 12
Hivernage 223 25

Prijs
160 000 MAD
≈ 14 815 €
Oppervlakte 137.0 m²
Kamers
Badkamers
Locatie Marrakech
Referentie DOM-09541
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names
Vergelijken (0)