domio.ma

Appartement huren in Marrakech met beveiliging

Gem. prijs per m²: 20 188 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Appartement
Huren
13 000 MAD ≈ 1 204 €
120 MAD/m²
/maand

Gemeubeld Appartement met Terras en Zwembad in Marrakech

Marrakech, Agdal

108.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Appartement
Huren
Prijs op aanvraag

Appartement 2 slaapkamers in Hivernage

Marrakech, Hivernage

155.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
190 000 MAD ≈ 17 593 €
1 681 MAD/m²
/maand

Prachtig Gemeubileerd Appartement te Huur in Guéliz

Marrakech

113.0 m²
Appartement
Huren
5 500 MAD ≈ 509 €
79 MAD/m²
/maand

Te Huur: Gemeubileerd Appartement met Balkon

Marrakech

70.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
7 500 MAD ≈ 694 €
100 MAD/m²
/maand

Te Huur Luxe Gemeubileerd Appartement met Tuin en Zwembad

Marrakech

75.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
7 000 MAD ≈ 648 €
70 MAD/m²
/maand

TE HUUR Gemeubeld Appartement met Zwembad | 7.000 MAD/maand

Marrakech, Hivernage

100.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
5 000 MAD ≈ 463 €
57 MAD/m²
/maand

Leeg Appartement met 2 Terrassen en Verwarming

Marrakech

88.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Domio.ma
Appartement
Huren
Prijs op aanvraag

Prachtig appartement met uitzicht op de golf

Marrakech

100.0 m²
4 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
5 000 MAD ≈ 463 €
77 MAD/m²
/maand

Te Huur, Gemeubileerd Appartement met Balkon en Zwembad

Marrakech

65.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
7 000 MAD ≈ 648 €
82 MAD/m²
/maand

Te Huur Appartement met 2 Slaapkamers in Marrakech

Marrakech

85.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
160 000 MAD ≈ 14 815 €
1 168 MAD/m²
/maand

Prachtig Appartement te Huur in Marrakech

Marrakech

137.0 m²
Appartement
Huren
120 000 MAD ≈ 11 111 €
1 622 MAD/m²
/maand

Mooi Appartement te Huur - Boulevard Abde Lkrim El Khattabi

Marrakech

74.0 m²
Appartement
Huren
140 000 MAD ≈ 12 963 €
1 667 MAD/m²
/maand

Mooie Appartement Te Huur - Boulevard Abdelkrim El Khattabi

Marrakech

84.0 m²
Appartement
Huren
120 000 MAD ≈ 11 111 €
1 364 MAD/m²
/maand

Prachtig Gemeubileerd Appartement te Huur - Quartier Mabrouka

Marrakech

88.0 m²
Appartement
Huren
75 000 MAD ≈ 6 944 €
1 250 MAD/m²
/maand

Mooi Appartement te Huur in Jnan Awrad - Marrakech

Marrakech

60.0 m²
Appartement
Huren
Prijs op aanvraag

Appartement FS 3 in Résidence Four Seasons

Marrakech, Hivernage

206.0 m²
Domio.ma
Appartement
Huren
Prijs op aanvraag

Prachtig Appartement in Beveiligde Residentie Hivernage

Marrakech, Hivernage

122.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
7 000 MAD ≈ 648 €
82 MAD/m²
/maand

Leeg Appartement te Huur in Gueliz, Marrakech

Marrakech

85.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Domio.ma
Appartement
Huren
Prijs op aanvraag

Prachtig appartement aan de golfbaan met terras

Marrakech

190.0 m²
3 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
32 400 MAD ≈ 3 000 €
203 MAD/m²
/maand

Appartement Salimios

Marrakech

160.0 m²
Appartement
Huren
39 960 MAD ≈ 3 700 €
163 MAD/m²
/maand

Exclusief Appartement met Uitzicht op het Atlasgebergte

Marrakech, Hivernage

245.0 m²
Appartement
Huren
8 000 MAD ≈ 741 €
/maand

Gemeubeld Appartement met Terras en Zwembad in Marrakech

Marrakech

2 Kamers
Appartement
Huren
Prijs op aanvraag

Stijlvol Gemeubileerd Appartement in Beveiligde Wijk

Marrakech

80.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
Prijs op aanvraag

Mooi Appartement met Terras en Golfzicht Marrakech

Marrakech

70.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers

1-24 van 86 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Bab Doukkala 31 435 MAD/m² 1
Gueliz 27 986 MAD/m² 3
Agdal 21 182 MAD/m² 7
Semlalia 12 546 MAD/m² 3
Hivernage 35 116 MAD/m² 33
Palmeraie 27 278 MAD/m² 7
Targa 11 712 MAD/m² 1
Amelkis 24 033 MAD/m² 0
Medina 38 198 MAD/m² 0
Route de Ourika 22 454 MAD/m² 0

Appartement te huur in Marrakech

Appartementen kopen in Marrakech: een gedetailleerd overzicht Marrakech heeft zich ontwikkeld tot een dynamisch middelpunt voor vastgoedinvesteerders en liefhebbers van culturele diversiteit. De stad biedt een breed scala aan appartementen, variërend van luxe penthouses in de chique wijk Hivernage tot meer betaalbare opties in Gueliz, die vooral geliefd is bij jonge professionals. Appartementen in Marrakech variëren sterk in prijs, met tarieven tussen 10.000 en 25.000 MAD/m², afhankelijk van de locatie en het type gebouw.

Waarom een appartement kopen in Marrakech?

Populaire wijken voor aankoop Gueliz is het moderne centrum van Marrakech en biedt een aantrekkelijke mix van winkels, cafés en culturele voorzieningen. Appartementen hier zijn populair bij zowel lokale bewoners als expats, met prijzen die beginnen rond de 12.000 MAD/m². In tegenstelling daarmee biedt de wijk Hivernage luxueuze appartementengebouwen met voorzieningen zoals zwembaden en fitnessruimtes, hier liggen de prijzen vaak boven de 20.000 MAD/m². Voor degenen die een rustiger omgeving wensen, biedt de wijk Targa ruime appartementen in een residentiële sfeer, met prijsranges van 11.000 tot 18.000 MAD/m².