domio.ma

Appartement te huur in Rabat-Skhirat met tuin en zwembad

Rabat
9 000 MAD
≈ 833 €
129 MAD/m²
/maand
2 Kamers
70.0
1 Badkamers

Over deze woning

Dit moderne, gemeubileerde appartement op de begane grond is gelegen in een beveiligde residentie met een mooie tuin en zwembad. Geniet van een prachtig uitzicht op de tuin, met een compleet uitgeruste keuken en een uitnodigende eet- en woonruimte. Ideaal voor wie op zoek is naar comfort en stijl in een rustige omgeving.

Marktinzicht

21% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 129 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
107 107

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
9 000 MAD
≈ 833 €
Oppervlakte 70.0 m²
Kamers 2
Badkamers 1
Locatie Rabat
Referentie DOM-03958
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-03958
Bekeken 51
Gepubliceerd op 16/02/2026
Vergelijken (0)