domio.ma

Gedeeltelijk gemeubileerd appartement in Rabat

Rabat
9 000 MAD
≈ 833 €
99 MAD/m²
/maand
2 Kamers
91.0
1 Badkamers

Over deze woning

Neem contact op met de adverteerder. Dit mooie appartement is gelegen in een beveiligde en afgesloten residentie met 3 zwembaden. Het appartement heeft twee gevels, een entreehal, 2 terrassen, een lift, centrale airconditioning en een uitgeruste keuken. Daarnaast zijn er 2 parkeerplaatsen in de garage en vrij parkeren beschikbaar.

Marktinzicht

7% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 99 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
107 107

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
9 000 MAD
≈ 833 €
Oppervlakte 91.0 m²
Kamers 2
Badkamers 1
Locatie Rabat
Referentie DOM-04836
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-04836
Bekeken 55
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)