domio.ma

Stijlvol gemeubileerd appartement in Rabat

Rabat
14 000 MAD
≈ 1 296 €
151 MAD/m²
/maand
2 Kamers
93.0
2 Badkamers
3 Verdieping

Over deze woning

Neem contact op met de adverteerder voor meer informatie. Dit prachtige gemeubileerde appartement is zonnig en biedt een gezellige sfeer met moderne voorzieningen.

Marktinzicht

41% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 151 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
107 107

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
14 000 MAD
≈ 1 296 €
Oppervlakte 93.0 m²
Kamers 2
Badkamers 2
Verdieping 3
Locatie Rabat
Referentie DOM-05544
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-05544
Bekeken 50
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)