domio.ma

Appartement te Huur in Beveiligde Residentie Skhirat

Rabat
5 300 MAD
≈ 491 €
52 MAD/m²
/maand
2 Kamers
102.0
2 Badkamers
1 Verdieping

Over deze woning

Neem contact op met de adverteerder voor meer informatie. Dit appartement is gelegen in een gesloten en beveiligde residentie, met een balkon en een volledig uitgeruste keuken. Daarnaast is er een garage en extra beveiliging aanwezig.

Marktinzicht

51% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 52 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
107 107

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
5 300 MAD
≈ 491 €
Oppervlakte 102.0 m²
Kamers 2
Badkamers 2
Verdieping 1
Locatie Rabat
Referentie DOM-06274
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-06274
Bekeken 46
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)