domio.ma

Gemeubeld appartement in veilige residentie Rabat

Rabat
12 000 MAD
≈ 1 111 €
124 MAD/m²
/maand
2 Kamers
97.0
2 Badkamers
1 Verdieping

Over deze woning

Neem contact op met de adverteerder. Mooi appartement in een goed gelegen, veilige residentie met een microklimaat. Het beschikt over een gezellige woonkamer, eetkamer en een volledig uitgeruste keuken, plus een parkeerplaats.

Marktinzicht

16% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 124 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
107 107

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
12 000 MAD
≈ 1 111 €
Oppervlakte 97.0 m²
Kamers 2
Badkamers 2
Verdieping 1
Locatie Rabat
Referentie DOM-06614
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-06614
Bekeken 50
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)