domio.ma

Licht appartement in beveiligde residentie Rabat

Rabat
7 500 MAD
≈ 694 €
96 MAD/m²
/maand
2 Kamers
78.0
Badkamers

Over deze woning

Dit mooie appartement te huur is licht en zonnig, gelegen in een fraaie, afgesloten en beveiligde residentie. Het appartement beschikt over een ruime woonkamer, moderne keuken en twee badkamers.

Marktinzicht

10% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 96 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
107 107

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
7 500 MAD
≈ 694 €
Oppervlakte 78.0 m²
Kamers 2
Badkamers
Locatie Rabat
Referentie DOM-07035
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-07035
Bekeken 61
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)