domio.ma

Mooi Appartement met Balkon in Rabat

Rabat
14 000 MAD
≈ 1 296 €
82 MAD/m²
/maand
5 Kamers
170.0
Badkamers
5 Verdieping

Over deze woning

Ruim appartement te huur met een gezellige woonkamer en open haard. Dit appartement heeft een gerenoveerde keuken en een suite met parketvloer. Gelegen op de bovenste verdieping met een prachtig uitzicht en veel natuurlijk licht.

Marktinzicht

23% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 82 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
107 107

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
14 000 MAD
≈ 1 296 €
Oppervlakte 170.0 m²
Kamers 5
Badkamers
Verdieping 5
Locatie Rabat
Referentie DOM-07419
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-07419
Bekeken 47
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)