domio.ma

Gerenoveerd appartement met balkon in Rabat

Rabat
9 000 MAD
≈ 833 €
87 MAD/m²
/maand
2 Kamers
103.0
Badkamers

Over deze woning

Neem contact op met de adverteerder voor meer informatie. Dit nieuwe appartement beschikt over een gezellige woonkamer met balkon, een semi-ingerichte keuken en een wasruimte. Een van de slaapkamers is een suite met inloopkast en eigen badkamer. Daarnaast is er een garage, en toegang tot een gemeenschappelijke tuin en zwembad.

Marktinzicht

19% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 87 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
107 107

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
9 000 MAD
≈ 833 €
Oppervlakte 103.0 m²
Kamers 2
Badkamers
Locatie Rabat
Referentie DOM-07470
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-07470
Bekeken 52
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)